«Кубок ректора» знайшов свого володаря

Дата: 30.10.2013 | Рубрика: Новини

Вихідними на спортивному комплексі міста Вишгород відбувся студентський турнір із футболу за «Кубок ректора».

??????????

У спортивних змаганнях взяли учать 7 команд, гравці яких представляли різні спеціальності та курси. Футбольний турнір провели за одноколовою системою, коли кожна збірна проводить поєдинок із кожним своїм противником.

??????????

Організували турнір спільними зусиллями Спортивно-оздоровчого комітету Студентського парламенту та Кафедри фізичного виховання і спорту КНУКіМ за підтримки Фан-клубу ФК «Динамо» (Київ).

DSCN3207

За підсумками змагань трійка переможців виглядає наступним чином:

ІІІ місце – команда «Парадіз» (гравці – Дмитро Бєлов, Олександр Сирота, Олександр Кузняк, Андрій Люховський, Олександр Поліховський, Дмитро Сафонов, Андрій Строченко);

DSCN3264

ІІ місце – команда «Російська 70» (гравці – Михайло Колеко, Анатолій Бортник, Станіслав Міхно, Михайло Епільград, Сергій Шевченко, Євген Москалець, Андрій Корніцький, Артур Маруняк);

??????????

І місце виборола команда, яка виграла всі зіграні матчі, «Збірна КНУКіМ» (гравці – Борис Коржов, Максим Ваколюк, Валентин Артеменко, Олександр Марчук, Михайло Маглич, Михайло Данилюк, Денис Буреш).

??????????

Окрім «Кубку ректора» команда-переможець здобула іще одну приємну нагороду – можливість представляти Київський національний університет культури і мистецтв у Студентській футбольній лізі «Динамо». Для «збірників» участь у внутрішньоуніверситетському турнірі стала чудовою ігровою практикою та справжнім іспитом на витривалість.

?????????? ??????????

Нагадуємо, найближчий матч у студлізі «Збірна КНУКіМ» зіграє 1 листопада. Суперником КНУКіМівців стануть студенти Київського університету ринкових відносин. Змагання відбудеться на навчально-тренувальній базі футбольного клубу «Динамо» в Конче-Заспі. Адреса бази: м. Київ, Столичне шосе, 45. Початок матчу о 19:00.

Email: abiturient_knukim@ukr.net