Майбутні правознавці відвідали Національну парламентську бібліотеку України

Дата: 12.01.2017 | Рубрика: Новини

Другий етап ознайомчої практики студенти групи ЮР-46 Кафедри правознавства ФЕПІТ розпочали у стінах Національної парламентської бібліотеки України.

1

Майбутні правознавці ознайомилися з наказами Міністерства культури України «Про зміну назви Національної парламентської бібліотеки України», «Про затвердження Статуту Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого» і дізналися, що з 14.12.2016 року НПБУ має нове найменування – Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого.

Першокурсникам детально пояснили порядок користування бібліотекою та її фондами. Навчили віднаходити потрібну літературу в алфавітному і тематичному каталогах, розповіли, як здійснюється підбір необхідних джерел через електронний каталог. Особливо зацікавила студентів Х секція каталогів, де знаходиться величезна підбірка інформації про наявну в бібліотеці юридичну літературу. КНУКіМівців навчили правильно заповнювати вимогу на літературу та поділилися секретами формування шифрів книг.

2

Особливий інтерес у студентів викликав Центр правової інформації і Громадська приймальня з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю, які розширюють можливості вільного доступу громадян до інформації правового характеру. Молодь дізналася про особливості їх роботи по наданню комплексу послуг, зокрема кваліфікованої допомоги користувачам бібліотеки і населенню міста у використанні правових інформаційних ресурсів.

3

Після ознайомлення з порядком запису до бібліотеки всі студенти стали її користувачами та отримали читацькі квитки. КНУКіМівці відмітили, що тепер написання наукових робіт стане більш якісним і набагато цікавішим!

Email: abiturient@knukim.edu.ua