Майбутнє української дипломатії – в Університеті культури!

Дата: 12.09.2017 | Рубрика: Новини

На Кафедрі міжнародних відносин Університету культури відбулась інтерактивна зустріч першокурсників із Михайлом Поплавським.

Студенти ділилися своїми враженнями від перших днів навчання та активно цікавилися майбутніми івентами, майстер-класами і зустрічами з відомими людьми у виші.

У вступному слові Михайло Поплавський підкреслив активність першокурсників, їх великі перспективи професійного розвитку в університеті і зазначив:

«Ви – майбутнє української дипломатії. Ви маєте гідно представляти інтереси нашої держави у всіх країнах світу.

В Університеті культури для вас створена зона комфорту, щоб ви з радістю навчалися, ходили на пари та отримували задоволення від спілкування із провідними фахівцями. Сьогодні важливі не стіни, а атмосфера вишу та висококваліфіковані викладачі.

Ви потрапили на одну з найпотужніших кафедр університету. Для вас викладатиме елітний професорсько-викладацький склад. Молода команда справжніх професіоналів!

В Університеті культури вже 15 років діє ректорська програма «Студента потрібно любити». Якщо викладачі будуть любити і поважати студентів, то й вони відповідатимуть їм взаємністю».

Протягом заходу студенти захоплено розповідали про перші професійні дисципліни, обговорювали із Михайлом Поплавським власні креативні ідеї щодо навчального процесу та дозвілля. Особливе зацікавлення молоді викликала тримісячна закордонна практика у провідних компаніях світу.

Чудовим завершенням зустрічі стали батьківські поради першокурсникам від Михайла Поплавського:

«Думайте про перспективу. Ваша доля у ваших руках! Ви є режисерами свого життя! Будьте активними у соціальних мережах, формуйте свій позитивний імідж, репутацію. Роботодавці усього світу зараз дивляться не резюме, а ваші особисті сторінки у Facebook чи Instagram.

Вчіть іноземні мови, комп’ютерні науки і соціальні комунікації! За цим – майбутнє.

Атакуйте життя! Живіть на позитиві!»

Студенти були вражені щирим спілкуванням із Михайлом Поплавським, теплою родинною атмосферою заходу, тож святкування продовжилось яскравою фотосесією у Зірковому клубі лідерів і смачною безкоштовною кавою у «STAR КАВІ».

Email: abiturient_knukim@ukr.net