Майстер-клас із кризового менеджменту

Дата: 14.09.2017 | Рубрика: Новини

Новий навчальний рік Кафедра іноземної філології розпочала із проведення творчих зустрічей та майстер-класів від провідних спеціалістів різних галузей для молоді.

Завідуюча кафедрою, професор Юлія Рибінська з власної ініціативи запросила викладача англійської мови із США Лауру Бохенен, яка уже не вперше проводить відкриті практичні заняття для студентів Університету культури.

«Запрошення носіїв мови вже стало доброю традицією Кафедри іноземної філології, бо тільки таким чином студенти можуть отримати безцінні професійні знання та вміння, котрі допоможуть їм в успішному кар’єрному зростанні», – зауважила Юлія Рибінська.

Цього разу майстер-клас був присвячений темі кризового менеджменту (crisis management) у сфері PR і журналістики, в якому взяли участь першокурсники Кафедри зв’язків з громадськістю та журналістики.

Кризовий менеджмент – це комплекс високоефективних технологій, орієнтованих на прогнозування, виявлення та усунення кризи, управління кризою та вихід із неї, а також регулювання її наслідків. Освоєння таких фахових навиків є необхідним для успішної робити.

Гостя розповіла про те, що американські піарники визначають 3 типи кризових ситуацій:

1.Раптові, тобто ті, про час і місце виникнення яких не можна бути проінформованим заздалегідь. До їх числа входять: катастрофа літака, пожежа, землетрус, що потребує заздалегідь узгоджених дій між провідними управлінцями.

2.Проблеми, котрі поступово набирають обертів. Наприклад, невдоволення робітників чи споживачів, яке через певний проміжок часу може перерости в страйк.

3.Тривалі. Це може виявлятись у постійній циркуляції чуток щодо певних ситуацій та їхніх наслідків.

Також майбутні піарники і журналісти дізнались про правильне проведення заходів для забезпечення антикризового регулювання діяльності компаній.

Лаура Бохенен повідомила, що здебільшого такий вид роботи має будуватися за наступними напрямами: комунікації з клієнтами компанії, відносини з працівниками, робота з урядовими структурами, співпраця із ЗМІ.

КНУКіМівці були вдячні гості за можливість почути автентичний матеріал про те, як досягти успіху в бізнесі та долати кризові ситуації, котрі можуть виникати під час подальшого професійного розвитку та у повсякденному житті.

Email: abiturient_knukim@ukr.net