Майстер-клас провідного дизайнера одягу

Дата: 11.03.2013 | Рубрика: Новини

В Інституті дизайну і реклами відбувся майстер-клас молодого англійського дизайнера одягу, засновника бренду «MissU», викладача Університету креативних мистецтв у Лондоні Юлії Поліщук.

Більшу частину свого життя дівчина прожила в Києві, однак, після закінчення одного з найпрестижніших університетів світу – Лондонського коледжу Святого Мартіна, вона стала перспективним дизайнером Лондона.

Колекції Юлії Поліщук були представлені на Канському кінофестивалі і на благодійних дефіле в Лондоні. У 2012 році Юлія заснувала власний бренд модного жіночого одягу «MissU».

1Візит Юлії Поліщук до Київського національного університету культури і мистецтв розпочався із зустрічі з ректором КНУКіМ Михайлом Поплавським. Вони обмінялись своїми творчими, креативними ідеями щодо розвитку дизайну одягу в Україні та обговорили можливості подальшої співпраці.

2Під час майстер-класу Юлія поділилась зі студентами Кафедри дизайну одягу КНУКіМ власним професійним досвідом, розповіла про особливості реалізації дизайнера в умовах європейських ринкових відносин та модні тенденції сучасних напрямів fashion-індустрії.

_MG_7139Особливо майбутніх дизайнерів одягу зацікавила розповідь Юлії про створення авторського проекту для «Сезонів моди» в Україні.

_MG_7144Студенти активно ставили запитання модному дизайнеру, а Юлія люб’язно роздавала поради. «Є філософія бренду, в рамках якої працює дизайнер, і кожен сильний у чомусь одному. Головне – завжди бути в тренді. Інакше ваші речі носити не будуть! У всьому світі є загальні тенденції, які варто досліджувати та відслідковувати. Наприклад, якщо в моді стиль 50-х або 40-х рр., не обов’язково повністю його наслідувати. Це може бути силует чи одна лініяякийсь із цих елементів дизайнер використовує у своїй колекції», – порадила дизайнерка.

_MG_7109Також Юлія Поліщук ознайомилася із навчальним процесом в Інституті дизайну та реклами КНУКіМ, переглянула студентські ескізи і пообіцяла всіляко підтримувати випускників КНУКіМ у їх дизайнерському становленні та популяризувати їхні творчі здобутки.

4На цьому цикл майстер-класів дизайнерів світового рівня не закінчиться. Інститут дизайну і реклами обіцяє і далі продовжувати цю славну традицію.

Email: abiturient@knukim.edu.ua
653179742 KINUKiMUniversity