Михайло Поплавський: «КНУКіМ – національний по формі, змісту, а головне по духу»

Дата: 16.02.2017 | Рубрика: Новини

Університет культури зустрічав делегації абітурієнтів з Чернігівської та Київської областей.

123 1

Гості одразу вирушили на екскурсію університетом, де змогли ознайомитись з напрямами підготовки студентів за різними спеціальностями. Оскільки у КНУКіМ зосереджені найбільш перспективні, бізнесові та  творчі професії, які можна здобути на найкращих факультетах вишу: Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультеті кіно і телебачення, Факультеті журналістики і міжнародних відносин, Факультеті режисури і шоу-бізнесу, Факультеті економіки, права та інформаційних технологій, Факультеті дизайну і реклами, Факультеті хореографічного мистецтва, Факультеті культурології, Факультеті музичного мистецтва.

7 94

У КНУКіМ діє програма «Викладач очима студентів», де молодь може об’єктивно оцінити рівень професійної підготовки педагогів. Саме тому в виші викладають справжні професіонали своєї справи, які мають великий практичний досвід в певній галузі та бездоганно навчають студентів фаховим дисциплінам.

5 611

Назар, який вчиться в гімназії «Потенціал» Оболонського району м. Києва, розповів що планує вступати на готельно-ресторанну справу або ж туризм. Хлопець переконався, що КНУКіМ надає своїм студентам найкращу матеріально-технічну базу та високий рівень освіти. Тож аби стати хорошим спеціалістом, Назар обире Київський національний університет культури і мистецтв.

назар

Радісною подією для абітурієнтів стала зустріч з Михайло Поплавським.

BP5R1503tytghghfhnhhg-13

«Я з упевненістю можу сказати, що ви завітали до найкрутішого вузу країни. Київський національний університет культури і мистецтв працює за новітніми міжнародними стандартами та активно використовує досвід освітньої галузі європейських країн.

КНУКіМ – це вуз, який є національним по формі, змісту, а головне по духу. Вступаючи сюди, ви потрапляєте в зону студентського комфорту.

Виховуйте в собі характер, волю до перемоги, працюйте на перспективу та ніколи не зупиняйтесь на досягнутому.

Добра вам, любові, мирного неба, щоб в душі і серці завжди була весна», – сказав Михайло Поплавський.

tytghghfhnhhg-1

Тетяна і Леся, які навчаються на «Молодшого спеціаліста» в Бобровицькому коледжі економіки та менеджменту щиро дякували Михайлу Поплавському за VIP прийом й надану можливість побувати в одному з кращих вишів країни, відчути неповторну студентську атмосферу, поспілкуватися з викладачами і отримати вичерпну інформацію щодо правил прийому на 2017 навчальний рік.

таня і леся

До речі, абітурієнти з дипломами «Молодшого спеціаліста» мають унікальну можливість вступу в університет культури одразу на 2-й або 3-й курс без складання ЗНО.

10 2 8

Фінальним етапом Дня відкритих дверей для вступників стали спільні фото з Михайлом Поплавським на згадку про чудову зустріч та незабутні емоції.

BP5R2052

Email: abiturient_knukim@ukr.net