Михайло Поплавський: «Обирайте не університет, обирайте улюблену професію»

Дата: 05.12.2017 | Рубрика: Новини

У День відкритих дверей Університет культури гостинно відчинив двері для абітурієнтів із Білої Церкви, Обухова, Черкас і Києва. Після реєстрації вступники вирушили на цікаву екскурсію вишем.

Подорож до країни знань розпочалась зі знайомства з Науковою бібліотекою університету, найважливішим ресурсом якої є багатогалузевий книжковий фонд. Задля підтримки наукової та навчальної діяльності, задоволення культурно-мистецьких запитів студентської молоді, у книгозбірні проводяться наукові конференції, круглі столи, творчі зустрічі, презентації та виставки. Читальна зала оснащена сучасною технікою та усім необхідним для належної підготовки студентів до лекцій та іспитів.

Далі абітурієнти мали змогу поспілкуватись із деканами та викладачами факультетів журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; кіно і телебачення; режисури і шоу-бізнесу; економіки, права та інформаційних технологій; хореографічного мистецтва; культурології й дізнались про умови вступу, форми навчання, творчий конкурс, проходження практики і майбутні престижні посади.

Найбільше під час екскурсії молодь зацікавила спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю», вищу освіту за якою студенти отримують на Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики ФЖіМВ. Кафедру PR у 1996 році заснував і нині очолює професор, доктор наук Михайло Поплавський. За двадцять років кафедра випустила багато потужних фахівців сфери піар, які успішно працюють на провідних телеканалах, в рекламних, маркетингових, PR і GR агенціях, медіа холдингах, у державних органах влади, банківській, туристичній, страховій сферах, тощо. В підготовці кадрів кафедра втілює професійно-практичний вектор освіти – майстер-класи, тренінги, воркшопи. Також студенти мають змогу фахово зростати, здобуваючи необхідний досвід під час виробничої практики. Варто відзначити телеканали «СТБ», «Прямий», «ТЕТ», «1+1», Українське національне інформаційне агентство УКРІНФОРМ, ТОВ «Піраміда груп», Спілка рекламістів України, компанії PublicityCreating та Starget, MoreThanCreativeAgency, Укртелеком та багато інших, де студенти з другого курсу набувають професійних вмінь та навичок.

Особливу увагу молоді привернула інформація про те, що Університет культури співпрацює з відомими європейськими вишами за програмою «Подвійний диплом». А це дозволяє випускникам проходити професійну практику за кордоном та одержати одразу два дипломи: український та європейський.

Найяскравішою подією Дня відкритих дверей стала зустріч абітурієнтів із Михайлом Поплавським. Під час спілкування молодь отримала професійні настанови та дізналась про важливість здобуття вищої освіти.

«Університет культури – це виш, у якому ви зможете обрати свою улюблену професію та реалізувати свої здорові творчі амбіції. Кожен із вас може більше, ніж про вас думають батьки, вчителі та друзі, ви маєте природні данні – генетичний код українця. А українці – це сильна, талановита і непокірна нація.

Прокинувшись вранці – плануйте свій день. Із кожною перемогою ви на крок наближаєтесь до своєї мрії.

Життя любить наполегливих.

Ми чекаємо на талановитих дітей з усієї України. Думайте про себе і не забувайте про Батьківщину.

Бажаю Вам жити по-максимуму та у своє задоволення!», – сказав Михайло Поплавський.

Після зустрічі випускники активно робили світлини, спілкувались та ділились враженнями.

Більшість із них уже визначились з майбутньою професією, завдяки інформативній екскурсії в Університеті культури, тому обіцяли повернутись до богемного вишу під час «Вступної кампанії  -2018».

Email: abiturient_knukim@ukr.net