Михайло Поплавський: «Університет культури гарантує якісну європейську освіту»

Дата: 07.02.2018 | Рубрика: Новини

Випускники шкіл, гімназій, коледжів уже серйозно замислюються над вибором майбутньої професії та вишу. Саме тому до Університету культури щодня приїздить чимало абітурієнтів з різних куточків України. Цього разу до вишу завітала молодь із Чернігівської, Київської, Житомирської областей, Голосіївського, Дарницького й Деснянського районів столиці та Канівського коледжу культури і мистецтв.

Після знайомства із представниками штабу «Абітурієнт 2018» та реєстрації молодь вирушила на захоплюючу екскурсію університетом, щоб якомога більше дізнатись про усі аспекти навчання та відчути неповторний творчий дух богемного ВНЗ.

Спершу вступники завітали до інноваційних фахових, навчально-виробничих і мультимедійних лабораторій Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу: технології ресторанної продукції; організації ресторанного обслуговування; барної справи та роботи сомельє; технології продукції та устаткування ресторанів. Під час презентацій ФГРіТБ, які проводили викладачі і завідувачі кафедр, вони з цікавістю довідались про спеціалізації: менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; менеджер міжнародного туризму та менеджер готельно-ресторанного бізнесу, а також цікаві майстер-класи, зустрічі, воркшопи, презентації, виїзні практикуми, які значно розширюють знання та відточують професійну майстерність студентів. Нещодавно на ФГРіТБ побували із майстер-класами директор Торгівельного дому «Афіна» – Лариса Ігнатчик; бренд-шеф концерну «Monitowoc» Олександр Верхогляд та однин із найвідоміших шеф-кухарів колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво.

Поспілкувавшись із викладачами, вступники вирушили знайомитись із Факультетом музичного мистецтва. Відомі митці, народні артисти України, художні керівники гуртів, ансамблів, хорів розповіли їм про умови вступу та проекти факультету, окремо зупинившись на фахових напрямах – диригентсько-хорове мистецтво (академічне, народне); музичний фольклор; бандура і кобзарське мистецтво; інструментально-оркестрове мистецтво. Творча молодь ФММ постійно долучається до гастролей Україною і закордоном у складі відомих вокально-інструментальних колективів вишу: Фольклорного ансамблю «Кралиця», Українського народного хору імені С. Павлюченка, Академічного хору «ANIMA», Вокального ансамблю «AD LIBITUM», Фольклорного ансамблю «Многая лєта», Українського оркестру народної та популярної музики, Капели бандуристів, Студентського духового оркестру «Гармонія», Українського ансамблю «Гарнограй», JAZZ-BANDу Університету культури та ансамблю народної пісні і побутового танцю «Громиця».

Варто звернути увагу й на те, що гордістю факультету є не лише талановиті студенти, але й зіркові випускники: Наталія Валевська, Віктор Павлік, Катерина Бужинська, ALYOSHA, Міка Ньютон, Оля Полякова, Тоня Матвієнко та багато інших.

Не менш цікаво було й на інших факультетах – кіно і телебачення; економіки, права та ІТ; хореографічного мистецтва; дизайну і реклами; режисури і шоу-бізнесу; журналістики і міжнародних відносин та культурології, де абітурієнтам розповіли про нові умови вступу, особливості навчання та виробничу практику в Україні і за кордоном.

А от для випускників коледжу приємною новиною виявилась унікальна можливість вступати одразу на третій курс, якщо вони продовжують навчання за тим же фахом, та на другий курс, якщо обирають іншу спеціальність.

Найочікуванішою подією Дня відкритих дверей стало особисте знайомство із Михайлом Поплавським, який розповів молоді про життя університету, власний зоряний шлях та відкрив деякі секрети успіху.

«Університет культури – успішний виш, який гарантує якісну європейську освіту, сучасний сервіс, незабутні студентські роки!

Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його.

Оберіть улюблену професію і, пам’ятайте, що успіх залежить тільки від вас.

Ставте перед собою високі цілі. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! Головне – повірити в себе! Будьте режисерами свого життя!» – сказав Михайло Поплавський.

Тепле спілкування і творча атмосфера по-справжньому закохали молодь у виш. Захоплені побаченим абітурієнти робили яскраві світлини, ділились позитивними враженнями та запевняли, що у майбутньому мріють приєднатись до великої дружної родини Університету культури.

Email: abiturient_knukim@ukr.net