Михайло Поплавський: «Університет культури – це ваш зоряний шлях!»

Дата: 14.11.2017 | Рубрика: Новини

Сьогодні в Університеті культури масштабний День відкритих дверей. До вишу завітали абітурієнти з Києво-Святошинського і Макарівського районів Київської області, столичних шкіл, а також із Борисполя, Переяслава-Хмельницького, Фастова, Згурівки та Василькова. Вступників гостинно зустріли представники зі штабу «Абітурієнт 2017» .

Розпочалась екскурсія з відвідин Наукової бібліотеки та знайомства з Факультетом культурології. Одинадцятикласники на власні очі побачили, як готуються студенти до іспитів та дізналися про цікаві особливості даного фахового напряму.

Далі абітурієнти побували у творчій лабораторії Факультету режисури і шоу-бізнесу, де у цей момент відбувалось практичне заняття зі сценічного руху. На Факультеті журналістики і міжнародних відносин молодь, поспілкувавшись із викладачами, довідалась про можливість здобути вищу освіту у сфері PR, журналістики, соціології, міжнародних відносин, права та економіки. До речі, спеціальність «Міжнародні відносини» виявилась досить популярною серед школярів.

«Мені дуже сподобалась екскурсія – неординарна атмосфера, креативні студенти. Щодо мене, то я вирішив обрати спеціальність «Міжнародні відносини», адже це престижно і цікаво», − поділився враженнями Євгеній з Борисполя.

«Сфера міжнародних відносин передбачає спілкування з фахівцями різних національностей і можливість працювати за кордоном. Саме тому я хочу навчатись в Університеті культури на Кафедрі міжнародних відносин.

Щодо самого вишу, можу сказати тільки позитивне. Тепла зустріч, творча атмосфера і цікава екскурсія», – зазначила абітурієнтка Дар’я зі Згурівки.

Також молодь відвідала інноваційні аудиторії та лабораторії Факультету кіно і телебачення, Факультету готельно-ресторанного бізнесу, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету дизайну і реклами, Факультету музичного мистецтва.

Для випускників із дипломом «Молодшого спеціаліста» в університеті є свої переваги. Вони можуть вступати одразу на 2-ий або 3-ий курс навчання без складання ЗНО.

Найочікуванішою для молоді була зустріч із Михайлом Поплавським.

«Ви – режисери свого життя, і саме ви обираєте свою майбутню професію. Кожен із вас може більше, ніж думають про вас батьки, вчителі і навіть ви самі.

Здорові творчі амбіції і наполеглива праця – це шлях до успішного майбутнього. Бажаю вам добра, любові, оптимізму і «йти навпростець, від сердець до сердець», – сказав Михайло Поплавський.

Після цікавого спілкування школярі поділилися своїми враженнями:

«Мені дуже сподобалась екскурсія в Університеті культури. Визначальним плюсом стала детальна розповідь про всі спеціальності та умови вступу. Я мрію бути студенткою цього вишу, а в майбутньому – професійною журналісткою», – зауважила Дар’я з Борисполя.

«Гумор та веселий настрій супроводжували нас упродовж усієї екскурсії. Але визначальним моментом стала зустріч із Михайлом Поплавським, який розповів про авторський курс «Акули PR». Тепер я впевнена, що буду опановувати професію піарника в Університеті культури», – підкреслила Аліна з Макарова.

Як відзначили абітурієнти, День відкритих дверей в Університеті культури пройшов цікаво, атмосферно та з користю! Учні з радістю робили фото на пам’ять, а також розпитували студентів про цікаві події з життя університету.

Email: abiturient_knukim@ukr.net