Михайло Поплавський: «В Університеті культури навчатись модно, престижно і перспективно!»

Дата: 06.12.2017 | Рубрика: Новини

З жагою до нових знань і вражень абітурієнти із загальноосвітніх навчальних закладів столиці, Білої Церкви і Києво-Святошинського району Київської області завітали до Університету культури. На вступників чекала цікава екскурсія вишем. Пройшовши реєстрацію, молодь відправилась у кулуари університету.

На початку екскурсії гості завітали до Факультету музичного мистецтва, який готує фахівців за 4 напрямами – диригентсько-хорове мистецтво (народне, академічне); музичний фольклор; бандура і кобзарське мистецтво; інструментально-оркестрове мистецтво.

Уже під час навчання студенти факультету беруть участь у всеукраїнських і міжнародних мистецьких імпрезах. Також молодь долучається до гастрольних турів як Україною, так і закордоном у складі відомих вокально-інструментальних колективів вишу: Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, Фольклорного ансамблю «Кралиця», Академічного хору «ANIMA», Українського оркестру народної та популярної музики КНУКіМ, Вокального ансамблю AD LIBITUM, Фольклорного ансамблю «Многая лєта», JAZZ-BANDу КНУКіМ, Капели бандуристів КНУКіМ, Українського ансамблю «Гарнограй», Студентського духового оркестру «Гармонія». До речі, творчі колективи Факультету музичного мистецтва є лауреатами національних премій, переможцями міжнародних конкурсів і фестивалів, учасниками майстер-класів і днів культури у різних країнах світу.

Варто зазначити, гордістю факультету є не лише талановиті студенти, а й зіркові випускники: Катерина Бужинська – українська співачка, народна артистка України; Віктор Павлік – співак, народний артист України; Наталія Валевська – співачка, заслужена артистка України, магістр музичного мистецтва; ALYOSHA – українська співачка та композиторка, представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2010 року; Міка Ньютон – українська співачка, акторка, представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2011 року; Тоня Матвієнко – українська співачка, фіналістка співочого талант-шоу «Голос країни»; Оля Полякова – українська співачка, телеведуча, номінантка премії M1 Music Awards.

Потім абітурієнти побували в інноваційних навчальних лабораторіях та мультимедійних аудиторіях факультетів журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; режисури і шоу-бізнесу; хореографічного мистецтва; кіно і телебачення; економіки, права та інформаційних технологій; дизайну і реклами та інших структурних підрозділах ВНЗ. Молодому поколінню вдалося поспілкуватися з викладачами-практиками всіх напрямів та дізнатися найактуальнішу інформацію щодо вступу. Також абітурієнти мали змогу познайомитися зі студентами і розпитати їх про всі подробиці навчання, студентського самоврядування і дозвілля.

Однак найочікуванішою подією Дня відкритих дверей для натхненних абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«У кожної людини є свій внутрішній стержень і творчий потенціал. Завдання університету – розкрити ваш потенціал. Якщо ви талановиті, креативні, харизматичні та наполегливі, то зможете вступити на улюблену спеціальність і реалізувати свої здорові творчі амбіції. На сьогоднішній день Університет культури входить у ТОП-10 найкращих культурно-мистецьких вишів Європи, а ви маєте унікальну можливість здобути вищу освіту за європейськими стандартами на Батьківщині. Можу сказати з упевненістю, що в Університеті культури навчатися модно, престижно та перспективно.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, мирного неба і щоб над кожним із вас зійшло українське сонце», – сказав Михайло Поплавський.

Молодь активно ділилася враженнями від побаченого. Думок було безліч, дехто назвав Університет культури «найкращим і найперспективнішим серед вишів країни», дехто – «вибором свого майбутнього», але точно можна сказати, що ніхто не залишився байдужим від гостинного прийому та родинної атмосфери.

Email: abiturient_knukim@ukr.net