Михайло Поплавський: «Ви – покоління, за яким майбутнє української журналістики»

Дата: 13.09.2017 | Рубрика: Новини

На Факультеті журналістики і міжнародних відносин Університету культури  Михайло Поплавський провів мотиваційну зустріч зі студентами першого курсу.

Молодь мала змогу особисто поставити запитання щодо навчального процесу, програм лекційних занять, студентських буднів і професійних перспектив Михайлу Поплавському.

У своїй промові Михайло Поплавський наголосив на тому, наскільки важливою і відповідальною сьогодні є професія журналіста та дав декілька цінних порад на майбутнє.

«Ви –  нове покоління, за яким майбутнє української журналістики. Ваша професія має стати улюбленою для вас. Реалізуєте  свої здорові творчі амбіції.

Університет культури є національним по формі, змісту а головне по духу. Для вашого комфортного навчання  створені всі умови – сучасні науково-практичні лабораторії, потужний професорсько-викладацький склад, талановита молода команда кураторів та хороша студентська атмосфера.

Сьогодні кожен із вас розпочинає історію свого успіху. Ви є режисерами свого життя. Університет культури дає великі можливості.

Ви можете більше, ніж ви про себе думаєте!

Вірю: ви станете кращими у своїй професії!» – зазначив Михайло Поплавський.

В Університеті культури на молодь чекає насичене дозвілля та плідне навчання, цікаві івенти, тренінги, творчі і коуч-зустрічі, святкові вечірки та професійні майстер-класи з відомими особистостями, теоретиками та практиками в різних галузях.

Приємною несподіванкою для студентів стала також можливість проходження  тримісячної професійно-практичної підготовки за кордоном, де  вони отримають колосальний фаховий досвід та удосконалять  набуті знання.

Завершився захід  гучними аплодисментами, яскравими  спільними фото та атмосферними селфі студентів з Михайлом Поплавським.

Email: abiturient_knukim@ukr.net