Михайло Поплавський: «Віра в себе – половина успіху. Інша половина – дії!»

Дата: 09.12.2017 | Рубрика: Новини

До Університету культури завітали амбіційні і талановиті абітурієнти з різних куточків України. Цього разу молодь із Кривого Рогу, Бердичева, Харкова, Кам’янця-Подільського, Львова, Кропивницького, Житомира та Одеси прибула рано-вранці, щоб встигнути дізнатись якомога більше корисної та цікавої інформації щодо навчання в найпопулярнішому виші країни.

Окресливши маршрут екскурсії, вступники разом із гідами штабу «Абітурієнт-2018» спочатку завітали до Факультету дизайну і реклами. На ФДіР готують фахівців за спеціалізаціями: дизайнер ландшафту, дизайнер текстилю, дизайнер одягу та аксeсуарів, дизайнер графік-рекламіст, web-дизайнер, дизайнер інтер’єру (3D-моделювання).

Уже з перших курсів студенти занурюються у професійні реалії під час майстер-класів від фахівців fashion-індустрії – Віктора Анісімова, Ворожбит & Земскової, Олександра Каневського, Анни Бублик, Ліани Білякович, Гайка Аванесяна. До того ж, гостями факультету, які проводять воркшопи, були іноземні спеціалісти-практики – креативний директор італійського Istituto Europeo Di Design Джованні Оттонелло, а також італійські стилісти Marko Parodi та Giuseppe Assolvі.

Свої творчі здібності і практичні навички молоді дизайнери розкривають у створенні авторських колекцій одягу, театрального і видовищного костюмів, аксесуарів, дизайн-проектів інтер’єру, ландшафту, фірмового стилю, упаковки, поліграфічної та мультимедійної рекламної продукції, дизайні й ілюструванні книг, WEB-дизайні, діджітл-арті, інтерфейсах мобільних додатків та інфорграфіці.

Окрім цього, студенти Факультету дизайну і реклами є учасниками відомих мистецьких заходів: Ukrainian Fashion Week, Antvan Fashion Days, «Євро-БУМ».

Відкривши для себе факультет креативу, краси і стилю, молодь відвідала сучасні інноваційні лабораторії, у яких відбуваються практичні заняття студентів, та ознайомилась із напрямами, за якими здійснюється підготовка. Абітурієнти побували на Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; Факультеті журналістики і міжнародних відносин; Факультеті кіно і телебачення; Факультеті режисури та шоу-бізнесу; Факультеті економіки, права та інформаційних технологій; Факультеті хореографічного мистецтва; Факультеті культурології; Факультеті музичного мистецтва.

Абітурієнти дізналися про можливість вступу з дипломом «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2 або 3 курс навчання без складання ЗНО. Ще однією цікавою новиною для молоді виявилась інформація про співпрацю Університету культури з європейськими ВНЗ і можливість отримання дипломів українського та європейського зразка за освітньою програмою «Подвійний диплом».

Найяскравішою подією Дня відкритих дверей для молоді стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Я сповідую філософію лідера, філософію переможця і цьому ж навчаю своїх студентів. Перед тим, як прийняти рішення, який університет обрати, раджу вам поспілкуватись зі студентами, бо саме вони – барометр будь-якого навчального закладу. Віра в себе – половина успіху. Інша половина – дії!

Для того, щоб досягти висот, потрібно ставити мету, натхненно працювати і впевнено робити крок у майбутнє. Моє кредо – «Жити, творити, любити і перемагати», чого і вам всім бажаю», – сказав Михайло Поплавський.

Абітурієнти радо ділились емоціями, розповідаючи, що у виші неймовірно надихаюча атмосфера! Особливо їх вразило безпосереднє і відверте спілкування з викладачами та веселими і творчими студентами. Вступники зазначили, що неодмінно хочуть стати частиною великої студентської родини Університету культури!

Email: abiturient_knukim@ukr.net