«Мистецтво красивої доповіді. Правильна мова і твій голос»

Дата: 21.04.2017 | Рубрика: Новини

В рамках «Тижня Факультету економіки, права та інформаційних технологій» відбувся майстер-клас «Мистецтво красивої доповіді. Правильна мова і твій голос». Досвідом і знаннями із студентською молоддю поділився бренд-голос провідних телеканалів України, артист Національної філармонії України, автор власних технік голосоведіння, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів читців, доцент Кафедри шоу-бізнесу КНУКіМ Андрій Бурлуцький.

У своєму майстер-класі Андрій розповів студентам про правильну техніку мовлення, до якої входять дикція, орфоепія, дихання і голос, та техніку Public speaking – публічного виступу.

«Усі ваші проблеми родом з дитинства. Ви боїтеся суспільної оцінки. А страх пов’язаний із заниженою самооцінкою.

Тільки регулярна практика допоможе вам подолати страх публічного виступу. Інакше кажучи, сидячи на березі, ви не навчитесь плавати», – наголосив спікер.

Загалом майстер-клас був побудований на практичних аспектах. Андрій продемонстрував молоді основні вправи з артикуляційної гімнастики, інтонації, дикції, правильної вимови слів. Молодь була дуже активною та намагалась повторити кожен рух, кожну дію, уловити динаміку і увібрати максимум корисної інформації від справжнього майстра своєї справи.

Андрій Бурлуцький також зосередив увагу КНУКіМівців на головних помилках оратора. Аби їх уникнути, промовець повинен виходити до аудиторії впевнено, достойно, з високо піднятою головою, а закінчувати свій виступ з такою ж упевненістю, поставивши чітку крапку у промові та завоювавши увагу аудиторію й інтерес до лектора. Має бути чітке формулювання теми, ідея, драйв, виразність, структура виступу, план, тверді аргументи та зоровий контакт з публікою, а не зчитування інформації з листа.

«Від вашої якісної комунікації залежить ваше професійне майбутнє. Якщо ви вже вийшли з публічною промовою, то будьте лідерами, переможцями. Умійте презентувати себе. Будь-який ваш виступ має бути яскравим, цікавим та оригінальним. Потрібно постійно підтримувати зворотній зв’язок з аудиторією.

Створюйте себе кожного дня. Ростіть над собою. Я закликаю вас почати діяти вже зараз», – зауважив Андрій.

Натхненна чудовим майстер-класом молодь не стримувала емоцій захвату та нагородила лектора бурхливими оплесками за отриманий досвід і незабутні враження.

Email: abiturient_knukim@ukr.net