«НАРОД – ЦЕ Я, НАРОД –ЦЕ МИ!»

Дата: 20.03.2017 | Рубрика: Новини

Український народний хор імені Станіслава Павлюченка (художній керівник та головний диригент Олена Скопцова) та хореографічний ансамбль «Київ» (головний балетмейстер Ірина Гутник) Київського національного університету культури і мистецтв подарували мешканцям Борисполя музично-танцювальний концерт.

Окрім вище згаданих колективів, музичну палітру доповнили: вокальний дівочий ансамбль Кафедри народнопісенного та хорового мистецтва «Де б я не їхала» (художній керівник Тетяна Шнуренко), вокальний ансамбль «Ad libitum» (художній керівник Олена Скопцова), фольклорний ансамбль «Коралі» (керівник Анастасія Маринич), тріо, дуети, солісти.

Словами не передати ту глибинну енергетику і національний колорит української традиційної культури, які відчув кожен із присутніх – і артист, і глядач! Особливо зворушила вдячність керівника хору народної пісні «Червона калина», який, незважаючи на поважний вік, став на коліна перед артистами та вручив їм квіти. Мабуть, це найвища нагорода і доказ того, що у серцях кожного українця живе народна пісня.

Заключним акордом концертної програми стало спільне виконання твору «Мій народ». Слова цієї безсмертної пісні підсумували всю тематику виступів та життєвого девізу цінителів народнопісенного виконавства! «Які б нас нищили громи, а ми лишаємось народом»! Бо інакше і бути не може!

Email: abiturient_knukim@ukr.net