Освіта європейського рівня – у КНУКіМ

Дата: 20.03.2017 | Рубрика: Новини

Київський національний університет культури і мистецтв – це престижний навчальний заклад, у якому кожен студент має змогу здобути якісні науково-практичні знання для досягнення професійного успіху та провести незабутні студентські роки. Побачити реальне життя КНУКіМівців та відчути себе частиною великої університетської родини на Дні відкритих дверей цього разу виявили бажання випускники з Шевченківського, Голосіївського і Печерського районів Київської області.

Зустрічали гостей представники Студентського парламенту університету та профорієнтаційного штабу «Абітурієнт-2017».

Унікальна дружня атмосфера вишу та доброзичливе ставлення студентів і викладачів з перших хвилин закохали гостей у КНУКіМ. На майбутніх журналістів, міжнародників, телеведучих, акторів, режисерів, операторів, фотохудожників, хореографів, вокалістів, диригентів, менеджерів готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, шоу-бізнесу, індустрії моди, айтишників, дизайнерів, культурологів, юристів та економістів чекало захопливе знайомство з факультетами університету.

На екскурсії навчальним закладом вступники поспілкувалися з деканами й завідувачами кафедр КНУКіМ, дізналися про освітні програми університету та яскраве дозвілля студентів вишу: тематичні івенти, конкурси, фестивалі, флеш-моби і спортивні секції.

«В Університеті культури широкий вибір перспективних творчих спеціальностей. Я давно мріяла займатися фотомистецтвом, тому те, що у КНУКіМ є спеціалізація «Фотохудожник», стало для мене приємною новиною! Відтепер активно готуватимусь до вступу і вдосконалюватиму свої навички. Я обираю університет культури, бо впевнена: тут кожен студент може проявити свій організаторський талант і лідерські якості», – поділилася враженнями одинадцятикласниця столичної школи Ангеліна.

В «Українсько-польському центрі культури і мови» гостям розповіли про міжнародні освітні проекти КНУКіМ із європейськими вишами-партнерами. Вступників неабияк зацікавила можливість отримання подвійного диплома – українського та європейського і поглиблене вивчення іноземних мов в університеті.

Випускниця Кловського ліцею №77 Марія у навчальному закладі вподобала спеціалізацію «Звукорежисер» і планує реалізувати себе у закордонних студіях. «Співпраця КНУКіМ із закордонними вишами вигідна, в першу чергу, для студентів. Це дає шанс майбутнім спеціалістам проявити свої знання та вміння на міжнародному рівні. В університеті культури навчається молодь, яка бачить перспективу, а тому наявність українського і європейського дипломів стане чудовим стартом до професійного становлення», – відзначила Марія.

Особливою частиною насиченого дня для абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським, який запросив молодь приєднатися до великої студентської родини найкращого університету України.

«Зрозумійте, чого хочете, де зможете реалізувати власні творчі амбіції. Від правильно обраної професії залежить ваш зоряний шлях.

В університеті культури студенти навчаються за європейськими стандартами: теорія поєднується із практично-професійною підготовкою.

Талановитим вхід без черги! Наше головне завдання – розкрити ваш творчий потенціал і допомогти розвивати його.

Будьте наполегливими та цілеспрямованими. Оберіть мету і впевнено йдіть до неї! Тримайте українську хвилю!» – зауважив Михайло Поплавський.

Абітурієнти на Дні відкритих дверей переконались в унікальності та європейськості навчального закладу і впевнились: обравши КНУКіМ – вони обирають успішне майбутнє.

Email: abiturient_knukim@ukr.net