Посвята у студенти акторів та режисерів театру і кіно

Дата: 13.09.2017 | Рубрика: Новини

Студенти Факультету режисури і шоу-бізнесу відкрили театральний сезон вишу. Свої акторські здібності і режисерський талант вони розкрили у капуснику-посвяті, присвяченій улюбленій професії. Влаштували урочисте дійство – для першокурсників, запрошуючи їх приєднатись до студентської родини факультету.

Капусник був сповнений чудових театральних композицій, побудованих на трагікомічних етюдах і музично-танцювальних замальовках про студентське життя та творче майбутнє театралів, що супроводжувалось шаленим драйвом і оваціями.

На капуснику були присутні корифеї театрального мистецтва, народні та заслужені артисти, діячі культури, викладачі кафедри: Володимир Нечипоренко, Ніна Гусакова, Нінель Биченко, Марина Татаренко, Володимир Абазопуло й інші.

«Я радий зустрічі з вами в новому навчальному році, бажаю всім щастя, першокурсникам засвоювати всю інформацію максимально правильно і швидко, ну а випускникам звичайно ж удачі в професійному творчому житті. Зі святом!» – привітав студентів народний артист України, актор Київського національного театру ім. І. Франка, улюблений викладач зі сценічного руху Володимир Абазопуло.

Показали «клас» і студенти першого курсу. Вони представили гумористичну інсценівку «Нечипоренчики заполонили світ». Художній керівник курсу, народний артист України Володимир Нечипоренко спостерігав за кожним учасником, пишаючись першими успіхами своїх учнів.

До привітань приєдналась завідуюча Кафедрою театрального мистецтва Марина Татаренко. Вона побажала молоді наснаги, життєвого успіху, позитиву і високих оцінок.

Отже, перше випробування на творчість першокурсники склали успішно. Далі на майбутніх акторів та режисерів чекає чимало захопливих подій і заходів, цікаве та змістовне навчання.

Email: abiturient_knukim@ukr.net