«Speak out»: авторський курс Джеремі Вілсона

Дата: 13.02.2018 | Рубрика: Новини

Студенти спеціалізацій «Журналістика» і «Переклад» взяли участь у майстер-класі відомого письменника, члена Академії американських поетів, журналіста, блогера, автора унікальних методик з вивчення англійської мови Джеремі Джеймса Вілсона.

Організували захід – Міжнародний освітньо-методичний центр «Dinternal Education» та компанія «Pearson» у співпраці з Кафедрою іноземної філології Університету культури.

Джей Джей народився в Німеччині, закінчив Единбурзький університет за фахом історія мистецтв і англійська література. Також він навчався в Єгипті, Колумбії, Англії, Італії та США. Наразі Джеремі Джеймс працює в університеті Нью Мехіко, де окрім англійської, викладає лінгвістику і креативне письмо. Він є співавтором підручників «Language to Go», «Total English» та «Speakout», який отримав нагороду на церемонії в Букінгемському Палаці за найкращу книгу 2011 року. Популярність як письменнику Містеру Вілсону принесла його дебютна новела «Damnificados», що здобула відзнаку незалежних видавництв і була згадана Опрою Уінфрі як одна із «must-read».

Зустріч була присвячена презентації підручника «Speak out», у якому викладено надзвичайно популярний курс з вивчення англійської серед студентів і юних блогерів усього світу.

Спікер розповів про переваги курсу, зосередивши увагу молоді на практичних вправах з удосконалення усного англійського мовлення, легкого запам’ятовування і грамотного наголошування. Третина підручника побудована на матеріалах BBC. Це відеопідкасти з реальними інтерв’ю перехожих на відповідні теми, фрагментами документальних і художніх фільмів, статті із сайту BBC, що ґрунтовно опрацьовуються молоддю на лекціях.

У межах майстер-класу майбутні журналісти і перекладачі долучились до конкурсів і лотерей, а наприкінці отримали завдання написати англійською відгуки про презентацію курсу з офіційними хештегами.

Цікаво представлений курс знайшов чимало прихильників серед українських викладачів і студентів. Завідуюча Кафедрою іноземної філології Університету культури, професор Юлія Рибінська зауважує, що «Speakout» – один із найкращих автентичних підручників, який вона рекомендує до використання під час занять з англійської мови.

Email: abiturient_knukim@ukr.net