Студенти Кафедри туризму в гостях у турфірми «Go2holiday»

Дата: 05.01.2017 | Рубрика: Новини

Студенти Кафедри туризму Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу КНУКІМ  разом зі своїми кураторами Наталією Булгаковою і Олександром Зараховскім продовжують  цікаву і пізнавальну подорож столицею.

Фото 1

Цього разу першокурсники-туризмознавці в рамках ознайомчої практики відвідали турфірму Go2holiday.

Фото 2 Фото 3

Як розповіли студентам представники турфірми, індустрія гостинності сьогодні потребує кваліфікованих кадрів зі знаннями кількох мов, володінням інтернет- маркетингом, комунікаційними здібностями, бажанням працювати на результат. Професія перспективна та затребувана на ринку праці.

Фото 4 Фото 5

Студентам було дуже цікаво дізнатися про роботу компанії та зануритись у свою майбутню професію.

По завершенні зустрічі і змістовного спілкування молодь завітала до PinchukArtCentre та Державного музею театрального, музичного і кіномистецтва.

Фото 6 Фото 7 Фото 8 Фото 9

Email: abiturient_knukim@ukr.net