Студенти КНУКіМ побували в гостях у королів середньовіччя

Дата: 23.05.2013 | Рубрика: Новини

Студентський парламент Київського національного університету культури і мистецтв спільно з туристичною агенцією «NWS Travel Group» організував поїздку до перлини Західної України – міста Львова.

NlYNa8dn9p0

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитись з історичним минулим нашої країни у місті, де гармонійно злились архітектурні стилі багатьох епох, де українська музика ніколи не вщухає, а солов’їна – ніколи не затихає.

Насичена екскурсійна програма включала відвідування найвизначніших та найцікавіших місць Львова. Зокрема студенти КНУКіМ побачили Оперний театр, Костел єзуїтів, Латинську катедру, каплицю Боїмів, Чорну кам’яницю, Будинок пір року, комплекс Успенської церкви, прогулялися Площею Ринок, Єврейським та Вірменським кварталами, релаксували в Італійському дворику, відвідали Міську ратушу, Аптеку-музей, Домініканський собор… Викладені бруківкою знамениті львівські вулички, були переповнені різноманітними кафетеріями, а будинки наче розповідали історію минулих епох.

sQcwN2wyY3A

Під час огляду старого міста, який супроводжували цікаві розповіді екскурсовода, студенти встигли закохатися у деякі з них і після закінчення екскурсії ще раз поверталися туди, щоб детальніше ознайомитися із місцевим колоритом.

Ps8apcIEzHY

Також туристи із КНУКіМ мали змогу самостійно вивчати місто, що й донині береже таємниці середньовіччя. Так, більша частина групи відправилась в один із найпопулярніших громадських закладів міста Лева – відомий серед туристів націоналістичний ресторан «Криївка».

0UQszcbXOc4

Увечері КНУКіМівці піднялися на Високий Замок, щоб осягнути своїм зором всю красу нічного міста. Варто сказати, що магічним краєвидом були вражені не лише ті студенти, які вперше приїхали до Львова, а й ті, хто бував у цьому прекрасному місті раніше.

jHIoZQJYCdE

Щасливі студенти не хотіли покидати місто, в якому дивним чином переплітається український патріотизм із європейською харизмою, знахідки таємничого середньовіччя з атмосферою місць, по яких ходили ледь не всі королі Польщі та імператори Австрії.

eR0X3AvPpsI

Містичний та романтичний, загадковий та творчий – саме таким запам’ятався студентам мистецького вишу культурний осередок нашої нації, який привідкрив дверцята не лише в історичне минуле України, а й переніс у бурхливе життя цілої Європи!

DLgLalKdRtU

Email: abiturient@knukim.edu.ua