«Сучасний інформаційний простір: проблеми та перспективи»

Дата: 19.06.2017 | Рубрика: Новини

На Кафедрі зв’язків з громадськістю і журналістики ФЖіМВ КНУКіМ відбувся щорічний студентський науковий круглий стіл на тему: «Сучасний інформаційний простір: проблеми та перспективи».

Метою заходу було визначити основні проблеми, стан українського інформаційного простору, перспективи його функціонування.

Відкрив наукове засідання професор, заслужений працівник культури України, член Спілки журналістів України, шеф-редактор американської української газети «Час і події» Віктор Рибаченко. Він привітав присутніх з початком круглого столу та зауважив, що обрана тема є досить актуальною і універсальною.

Доцент кафедри, кандидат наук із соціальних комунікацій Ігор Парфенюк, у свою чергу, додав, що студенти Кафедри зв’язків з громадськістю і журналістики постійно працюють з інформацією, і їм було дуже цікаво проводити фахове дослідження, удосконалюючи набуті знання.

Студенти готували свої доповіді у таких тематичний напрямах: журналістика, PR-технології, видавнича справа та редагування, мережеві видання, маркетинг і промоція видань, медіалінгвістика, медіаосвіта.

На заході розглянули важливі питання щодо PR і маркетингу, проблем типології книжок, специфіки візуалізації веб-контенту, промоції видань українськими видавництвами за допомогою інструментів SMM, вербальних засобів вираження звернення до співрозмовника в політичному дискурсі, зарубіжного досвіду шкільної правової освіти як засади комунікаційної ефективності.

По завершенні круглого столу між учасниками продовжувались дискусії з актуальних проблем і перспектив у сучасному інформаційному просторі.

Email: abiturient_knukim@ukr.net