У здоровому тілі – здоровий дух!

Дата: 06.04.2015 | Рубрика: Новини

Нещодавно відбулися Другі щорічні змагання зі спортивного танцю, організовані Кафедрою фізичного виховання та Спортивно-оздоровчим комітетом Студентського парламенту Київського національного університету культури і мистецтв.

TMeqfx26yd8

Приємно, що цього року конкурсантами танцювального поєдинку стали не лише КНУКіМівці, а й студенти Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». Своїми вміннями та фізичною підготовкою юні спортсмени виборювали перемогу у номінаціях: «Соло», «Дует», «Ансамбль».

0sfbvbWMuPY

Крім самих змагань у програмі заходу були цікаві показові виступи, нагородження переможців спортивних першостей університету, презентація видів спорту та встановлення Рекорду КНУКіМ із танцювального флешмобу.

wEUjGUyjyZk

Отож, найкращими спортивними танцівниками стали:

категорія «Соло»

• І місце – Карина Красногорова (МШБ-41)
  • ІІ місце – Дар’я Потапова (СОЦ-54)
  • ІІІ місце – Аліса Мосьпан (СОЦ-54)

категорія «Дует»

• І місце – Дар’я Сниткіна, Марина Ейсмант, Дар’я Твердохліб (ТБРА-24к)
  • ІІ місце – Віталія Пудова (ЕКО-14), Аліна Леговська (ТБР-14)
  • ІІІ місце – Олена Мордюк (СОЦ-54), Василь Чирук (НТХУ «КПІ»)

r439_cy9_Vg

категорія «Ансамбль»

• І місце – ансамбль-денс «Проджект»
  • ІІ місце – ансамбль Факультету кіно і телебачення
  • ІІІ місце – ансамбль Факультету економіки та інформаційних технологій.

qA3rIfVLy_M

Спортивно-оздоровчий комітет Київського національного університету культури і мистецтв вітає лідерів змагань та дякує за участь усім, хто став частиною цього спортивного свята.

5sP-4y3RsSI

Email: abiturient@knukim.edu.ua