«Україна і світ»: конструктивний діалог задля успішного майбутнього

Дата: 20.04.2017 | Рубрика: Новини

В Університеті культури продовжується Міжнародна науково-практична конференція «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин», організаторами якої є Кафедра міжнародних відносин вишу і Департамент міжнародного співробітництва.

Протягом конференції учасники розглянули питання сучасного міжнародного права, світового господарства та міжнародних економічних відносин, суспільних комунікацій і лінгвістичного забезпечення міжнародної діяльності.

На церемонію закриття конференції завітали представники навчальних закладів Польщі, Чехії, Великої Британії, Словенії, Словаччини, Кувейту, Туреччини та інших країн світу.

Вступне слово учасникам заходу сказав Михайло Поплавський. Звертаючись до аудиторії, він наголосив на важливості міжнародної конференції для зміцнення партнерських зв’язків між Університетом культури та закордонними вишами: «Міжнародна співпраця у сфері освіти – головний напрямок руху Університету культури. Ми запроваджуємо обов’язкову закордонну практику для студентів. Бакалаври і магістри вишу отримують два дипломи: український і європейський.

Світ дуже швидко змінюється, змінюється Україна, але ми єднаємо наші узи дружби з європейськими університетами. Міжнародна конференція «Україна і світ» є поштовхом до взаємопідтримки, взаємовідносин і великої дружби між Україною і Європою. Наша доля у наших руках. Успішна Україна – успішна Європа!».

Привітав учасників конференції ректор Варшавського університету менеджменту, кандидат наук, професор Павло Чарнецький. Польський гість зосередив увагу на активній співпраці варшавського та українського вишів: «З Університетом культури ми запровадили багато освітніх проектів, які зближують український та польський народи».

Кандидат наук, доцент Чеського технічного університету Станіслав Шабо у своєму зверненні підкреслив значну роль партнерських відносин між країнами у розвитку освітньої сфери: «Як правильно сказав Михайло Поплавський, світ швидко змінюється. Багато переломних моментів відбулося в Україні за останні роки. Але дружба залишається між Україною, Словаччиною і Чехією назавжди. Ми раді, що у нас є такі партнери, тому я буду активно сприяти тому, аби дружба Чеського технічного університету, Словацького технічного університету та Університету культури зміцнювалась

Професор Варшавського університету фінансів та менеджменту Войцех Сломскі висловив щиру надію на продовження спільних проектів між країнами: «Співпраця України і Польщі має на меті підтримувати дружні відносини і надалі. Переконаний, що майбутні проекти нашого вишу з Університетом культури будуть вдалими!»

На церемонії виступив і випускник Університету культури (1996 р.), доктор філософії з педагогічних наук Вищого інституту театральних мистецтв у Кувейті Фадель Аль-Муваїл. Він відзначив активний процес модернізації столичного вишу та побажав миру Україні.

До речі, на Міжнародній науково-практичній конференції «Україна і світ» Університет культури підписав угоду про партнерство та співробітництво навчального закладу з Лондонською школою бізнесу Apsley. Академічний директор Лондонської школи бізнесу Apsley, кандидат наук, доцент Фуллер Себастіан подякував столичному вишу за гостинність і зауважив, що після візиту до України у нього залишилися найкращі враження: «Мій життєвий досвід доводить: мир – це те, над чим ми маємо працювати щодня. Партнерська угода між Університетом культури і Лондонською школою бізнесу Apsley надає студентам можливість бути академічно мобільними. Я вважаю, що це найкращий спосіб пропагувати мир і виховувати справжніх лідерів. Ми побудуємо успішне майбутнє разом!»

Підсумовуючи результати Міжнародної науково-практичної конференції, Михайло Поплавський зазначив: «Впевнений: наша зустріч надихне до більш плідної співпраці Університету культури із закордонними вишами. Бажаю всім наукових звершень, добра, любові і віри у завтрашній день!»

На завершення заходу закордонні гості, викладачі українських вишів і молоді науковці отримали особисто від Михайла Поплавського сертифікати.

Email: abiturient_knukim@ukr.net