Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни

Дата: 30.12.2016 | Рубрика: Новини

Студенти Кафедри реклами і зв’язків з громадськістю та журналістики, Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності та Кафедри шоу-бізнесу під керівництвом викладачів КНУКіМ: доктора психологічних наук, професора Людмили Просандєєвої, кандидата історичних наук, доцента Лесі Малооки та кандидата історичних наук Марії Проскуріної – узяли участь у засіданні круглого столу на тему «Українська жінка і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни»,  який відбувся у Верховній Раді  та  зібрав чимало відомих українських жінок.

1

Важливою складовою навчального процесу підготовки висококваліфікованих фахівців є виробнича практика. Вона є необхідним компонентом виконання навчального плану, адже саме під час практики відбувається закріплення і конкретизація результатів теоретичного учбово-практичного навчання, набуття необхідних умінь і знань та практичного досвіду.

2

На засіданні обговорювалися питання української жінки в політиці сучасної незалежної України, ставлення  до жінок-політиків  у нашій державі і країнах Європи та перспективи розвитку жінок-нардепів в українській політичної системі.

3

Захід розпочала Ірина Силантієва, зазначивши, що українська жінка – це не просто берегиня, а бренд, який варто поширювати та популяризувати у світі. Серед  доповідачів були Олена Скачко, яка протягом 18 років працює на посаді головного редактора жіночого журналу «Единственная», заступник директора МЦК «Український Дім» Наталія  Ткаченко-Ритвіна, генеральний директор Міжнародного бренд-консалтингового агентства повного циклу «BRANDING&CONSULTINGVVV» Вілена Воронова, заслужена артистка України Ольга Волочкова та жінки з різних регіонів України, яким небайдужа доля нашої держави.

4

До обговорення долучився український політик, народний депутат України Олег Ляшко, який зазначив, що саме жінки в політиці можуть побудувати ефективну методику управління, та висловив щирі сподівання, що наша держава неодмінно прийде до того, що серед народних депутатів буде як мінімум 50% жінок.

7

Також Олег Валерійович зауважив, що українські жінки є найгарнішими у світі та подарував присутнім пані багато компліментів та приємних слів.

5

Завершився захід виступом Вілени Воронової: «Дякую всім, хто знайшов час і можливість приїхати та підтримати Всеукраїнську громадську платформу «Жінки за радикальні зміни!».

9

У результаті дискусії учасники круглого столу дійшли до висновку, що наше суспільство  повинно коректніше ставитися до жінок в політиці, адже Європа намагається такий показник постійно збільшувати і залучати жіночу аудиторії до політики та державних справ.

8

На завершення заходу студенти КНУКіМ отримали цікаві подарунки від бутику  «Stylavenue» та привітання з новорічними святами.

6

Email: abiturient@knukim.edu.ua