Університет культури чекає на талановиту молодь!

Дата: 14.02.2018 | Рубрика: Новини

Університет культури щодня гостинно зустрічає абітурієнтів з усієї України. Наразі до вишу завітали школярі із Хмельницької та Кіровоградської областей, щоб остаточно визначитись з майбутніми спеціальностями та довідатись про умови вступу.

Сьогодні, 14 лютого, з нагоди Дня закоханих в університеті панувала урочиста атмосфера. Студенти кожного факультету підготували вітальну шоу-програму із конкурсами та сюрпризами. До святкування долучились і абітурієнти, які в подарунок отримали книги, сувеніри, кольорові кульки й листівки-валентинки з побажаннями кохання, добра і творчих успіхів.

Занурившись у вир студентського життя, абітурієнти вирушили на екскурсію структурними підрозділами богемного вишу.

Спочатку школярі побували на Факультеті режисури і шоу-бізнесу, який пропонує здобути вищу освіту за такими спеціалізаціями:

• Режисер естради і масових свят
  • Актор театру та кіно
  • Режисер драматичного театру
  • Менеджер шоу-бізнесу
  • Менеджер індустрії моди.

Студенти ФРіШБ беруть активну участь у різноманітних мистецьких проектах, конкурсах, фестивалях і презентаціях. Так, нещодавно третьокурсники представили свій талант на Міжнародному фестивалі «Підкори сцену», і посіли 1-е та 2-е призові місця.

Найбільше молодь зацікавила інформація про зірковий курс Ахтема Сеітаблаєва. 24 лютого відомий актор і режисер буде проводити в Університеті культури попередній творчий відбір на спеціальність «Сценічне мистецтво».

Для участі у конкурсному відборі потрібно підготувати:

• уривок з прозового твору, вірш, байку та монолог з драматичного твору
  • пісню (народну, сучасну або романс)
  • танець (народний, бальний або сучасний)
  • етюд на запропоновану комісією тему.

По завершенні знайомства із ФРіШБ абітурієнти відвідали мультимедійні аудиторії, інноваційні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів дизайну і реклами; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; культурології; економіки, права та ІТ; кіно і телебачення; хореографічного мистецтва. Молодь довідалась про перелік конкурсних предметів для складання ЗНО, програми творчих заліків, різноманітність спеціалізацій і перспективи працевлаштування в Україні та за кордоном.

Мотивуючою та надихаючою для вступників стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Університет культури – це інноваційна освітня корпорація. Зі студентами працюють зіркові викладачі, які є не лише теоретиками, а й практиками.

Головне завдання вишу навчити студентів креативно мислити і самостійно приймати рішення. Запам′ятайте, проблем в університеті не існує, є задачі; а ваша головна задача – стати успішними, популярними і щасливими.

Будьте унікальними, в міру агресивними та не бійтесь виділятись з натовпу. Університет культури чекає на талановиту молодь із емоційним інтелектом творчо-прикладного характеру», – наголосив Михайло Поплавський і розповів школярам про всеукраїнський конкурс #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ, за результатами якого 20 переможців будуть навчатись в Університеті культури безкоштовно.

Наприкінці Дня відкритих дверей абітурієнти зауважили, що вже визначились із майбутньою професією і обирають найбогемніший виш України.

Email: abiturient_knukim@ukr.net