Університет культури – лідер європейської освіти

Дата: 04.12.2017 | Рубрика: Новини

На шляху вибору майбутньої професії та орієнтирів у житті абітурієнти з навчальних закладів столиці, Білої Церкви і Києво-Святошинського району Київської області завітали до найкращого вишу країни – Університету культури. Штаб «Абітурієнт-2018» приготував захопливу екскурсію вищим навчальним закладом, тому після швидкої реєстрації вступники поринули у драйвове життя університету разом з його викладачами і студентами.

Відвідини розпочались із Факультету культурології, на якому студентська молодь здобуває вищу освіту за трьома спеціальностями, – «Музеєзнавство і пам’яткознавство», «Культурно-дозвіллєва діяльність», «Соціальні комунікації та інформаційні науки». Навчальний процес здійснюється за принципом поєднання теорії з практикою. Студенти факультету беруть активну участь у студентському самоврядуванні й організовують проектні заходи, тематичні круглі столи, наукові конференції, воркшопи та зустрічі із зірковими спікерами. Зокрема із лідером гурту «Бумбокс» Андрієм Хливнюком; шоуменом, ведучим, журналістом, коміком, директором «Іmprove Club» Сергієм Величанським; журналістом, телеведучим, експертом з якості Костянтином Грубичем; керівником Центру кар’єрного розвитку Stud-Point Володимиром Швецем; арт-директором клубів і культурних платформ, організатором міжнародних музичних фестивалів «Polyana Music Festival», «Країна Мрій», «Гогольfest», «Белые Ночи», «Koktebel Jazz Festival», «Rock’n’sich», «Kyiv Open Air» Євгенією Стрижевською. Випускники Факультету культурології мають лідерські якості, є конкурентоздатними на ринку праці, ефективно здійснюють взаємодію у професійному, корпоративному та суспільному середовищі, володіють соціальною мобільністю і мають стійкий попит у працедавців.

Далі абітурієнти побували в інноваційно-модернізованих навчальних лабораторіях та мультимедійних аудиторіях, які, за словами вступників, навіювали дух аристократичного стилю. Молодь відвідала Факультет журналістики і міжнародних відносин, Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультет музичного мистецтва, Факультет режисури і шоу-бізнесу, Факультет хореографічного мистецтва, Факультет кіно і телебачення, Факультет економіки, права та інформаційних технологій, Факультет дизайну і реклами та інші структурні підрозділи вишу. Під час спілкування із викладачами Університету культури – професорами, лауреатами міжнародних конкурсів, володарями державних премій та нагород, успішними практиками та зірковими особистостями, абітурієнти отримали відповіді на актуальні для них запитання: які документи слід подавати до Приймальної комісії, які форми навчання передбачені в університеті, за якими напрямами здійснюється підготовка, де студенти проходять практику, а також, які дисципліни вивчатимуть майбутні фахівці, і головне – де зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу.

Феєричним моментом Дня відкритих дверей для захоплених абітурієнтів стала зустріч із Михайлом Поплавським. Діти ставили цікаві запитання, на які він залюбки відповідав, давав батьківські поради та життєві настанови.

«Ви можете досягти успіху в Україні. Університет культури – це престижний ВНЗ, який входить в десятку кращих культурно-мистецьких вишів Європи. Зараз ви знаходитесь на роздоріжжі важливого вибору – яку саме професію обрати. Послухайте поради усіх, але найбільше почуйте власне серце. Якщо ви харизматичні, амбітні і талановиті, то обов’язково реалізуєте всі ваші мрії. Бажаю вам здоров’я і щастя. Живіть по максимуму, живіть на позитиві», – сказав Михайло Поплавський.

За словами вступників, Університет культури – це вищий навчальний заклад, який по праву можна назвати лідером європейської освіти. А День відкритих дверей – не лише урочистий захід, а й прийняття відповідального рішення, від якого залежить професійне майбутнє.

Email: abiturient_knukim@ukr.net