Університет культури об’єднує серця

Дата: 16.02.2015 | Рубрика: Новини

День Святого Валентина – свято покровителя всіх закоханих, яке відзначають уже понад 16 століть у багатьох країнах світу. Пов’язане свято із священиком Валентином, який був страчений римським імператором за те, що таємно вінчав закоханих.

_MG_5647_MG_5651

У Валентинів день закохані дарують одне одному валентинки – листівки у формі серця. Для студентів це романтичне свято має особливу вагу, адже цього дня молодь відкриває свої почуття або чекає на щирі зізнання.

_MG_5642

До Дня закоханих у Київському національному університеті культури і мистецтв відбулося романтичне дійство, наповнене флюїдами кохання та емоційного піднесення. У холі вишу на першому поверсі спорудили сцену, яка була оформлена великою кількістю сердець та кульок.

_MG_5660

З вітальним словом та побажаннями справжнього, пристрасного та неповторного почуття виступив голова Студентського парламенту Вадим Осаула.

_MG_5690

Мрійливо-емоційними композиціями привітали закоханих і тих, хто тільки чекає на своє кохання, вокалісти Саша Погуляй і Таня Цуркан.

_MG_5681 _MG_5701

Ведучі традиційного студентського свята Юлія Вермій та Ілля Ярош розповідали цікаві історії про закоханих, гуморили, проводили бліц-інтерв’ю та розважальні конкурси.

_MG_5721_MG_5719 _MG_5710

Особливою прикрасою дійства були дівчата-близнючки одягнені янголами. Вони дарували всім, хто завітав на свято, кульки у формі серця із символами миру та валентинки.

_MG_5613

Кожен із присутніх намагався винайти свою формулу кохання, вираховуючи на вагах співвідношення уваги, довіри, турботи, і, звісно, любові.

_MG_5715

Тож у День Св. Валентина своїми стрілами Амур вразив не одне серце, нагадавши, що кохання – найважливіше почуття у світі.

_MG_5706

Email: abiturient@knukim.edu.ua