Університет культури розпочав вступну кампанію 2017

Дата: 12.07.2017 | Рубрика: Новини

У Київському національному університеті культури і мистецтв розпочалась масштабна вступна кампанія 2017 року. Всі бажаючі мали змогу не лише подати документи, але й пройти попередній фаховий відбір за творчими спеціальностями та отримати консультації від майстрів курсів і провідних професорів вишу.

Цього дня до Університету культури завітало чимало абітурієнтів з усієї України. Вони впевнено налаштовані стати студентами КНУКіМ, щоб здобути якісну європейську освіту за новітніми програмами, навчаючись у справжніх професіоналів своєї справи, педагогів з багаторічним досвідом, видатних акторів кіно і театру, хореографів, відомих співаків, теле- та радіоведучих, дизайнерів, стилістів, рестораторів, політтехнологів, корифеїв сфери піар і журналістики.

Своїми планами на майбутнє поділилась абітурієнтка Людмила з Білої Церкви, яка подала документи на спеціалізацію «Народна хореографія»: «Університет культури мені порадили друзі, які тут навчаються. Вони запевнили мене, що цей виш по праву можна вважати одним із кращих в країні. І приїхавши сюди, потрапивши в цю дружню студентську атмосферу, поспілкувавшись з викладачами, побачивши інноваційні фахові лабораторії, я жодної миті не засумнівалась у словах моїх друзів. Я творча натура, а Університет культури це саме той виш, де я зможу проявити себе й розкрити як особистість».

Катерина з Києва розповіла, що подає документи до КНУКіМ за порадою матері, яка свого часу теж навчалася в Університеті культури. Абітурієнтка обрала для себе спеціалізацію режисера естради та масових свят і буде здобувати вищу освіту на Факультеті режисури і шоу-бізнесу.

Марина закінчила фастівський коледж за спеціальністю «Кухар» і має на меті вступати на менеджера готельно-ресторанного бізнесу тільки до Університету культури. Дівчина вже була у вищому навчальному закладі на Дні відкритих дверей і від того часу поставила собі за мету навчатися у вузі, аби в майбутньому стати професіоналом в готельно-ресторанній сфері.

Університет культури чекає на талановиту амбітну молодь, яка мріє навчатися в одному з найкращих вишів столиці та здобувати якісну європейську освіту за престижними спеціальностями.

Приймальна комісія працює щодня з 8.00 до 20.00 за адресою: вул. Євгена Коновальця, 36.

Email: abiturient_knukim@ukr.net