Випуск бакалаврів та спеціалістів КНУКіМ

Дата: 17.07.2017 | Рубрика: Новини

Київський національний університет культури і мистецтв неодмінно запам’ятається новоспеченим бакалаврам та спеціалістам насиченими студентськими буднями. Вони отримали ґрунтовні знання і колосальний життєвий досвід, навчаючись у найкращих викладачів, професорів, майстрів курсу та творчих наставників. В університеті студенти здобули якісну європейську освіту за престижними спеціальностями. Але на цьому їхнє навчання у виші не закінчується, оскільки випускники обов’язково планують вступати до магістратури та аспірантури КНУКіМ, щоб отримати повну вищу освіту, науковий ступінь та досягти професійних вершин.

У КНУКіМ відбулося вручення дипломів і присвоєння  освітнього ступеня «Бакалавр» та освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» студентам Факультету кіно і телебачення, Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Факультету дизайну і реклами, Факультету журналістики і міжнародних відносин, Факультету музичного мистецтва, Факультету хореографічного мистецтва, Факультету економіки, права та інформаційних технологій, Факультету режисури і шоу-бізнесу, Факультету культурології.

На вручення дипломів завітав Михайло Поплавський, аби особисто привітати студентську молодь.

«Хочу поздоровити вас з цим визначним днем. Сьогодні у вас розпочинається новий етап вашого життя. Вас по праву можна вважати справжніми професіоналами своєї справи. Ви заряджені на позитив. Всі ці роки ми формували у вас філософію лідерів, філософію переможців.

Успіху досягають ті, хто хочуть і можуть. Ви повинні максимально реалізувати себе в обраній професії. Ваша доля у ваших руках. Будьте наполегливими, атакуйте життя, не втрачайте ваш творчий ентузіазм, професіоналізм і практичний розум та впевнено йдіть до мети – крізь терни до зірок.

Ваш успіх – це наш успіх. Я щиро вірю у вас. Успішні українці – успішна Україна!» – сказав Михайло Поплавський.

До вітальних слів приєдналися всі викладачі, декани, куратори та творчі наставники молоді університету культури, побажавши випускникам сміливості, сили, палкої вдачі, вірних друзів, життєвої енергії та професійних перемог.

Емоції переповнювали випускників Київського національного університету культури і мисецтв. Вони сердечно дякували за найкращі роки свого студентського життя у стінах вишу та чудову освіту. За цей час університет став справжньою домівкою для молоді, яку вона згадуватиме з теплотою і радістю.

Email: abiturient_knukim@ukr.net