Воїни АТО стали студентами Київського національного університету культури і мистецтв

Дата: 17.08.2015 | Рубрика: Новини

Відповідно до наказу Міносвіти «Про внесення змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році», де йдеться про можливість наших демобілізованих захисників вступити до ВНЗ, не складаючи ЗНО, адміністрацією КНУКіМ була проведена профорієнтаційна робота серед військовослужбовців.

photo

Для участі в конкурсі абітурієнтам-військовим необхідно було скласти вступні іспити з конкурсних предметів в межах університету.

Це ні на секунду не налякало наших мужніх вступників, і, склавши всі іспити, вони стали студентами КНУКіМ.

Вітаючи студентів зі вступом Михайло Поплавський зазначив, що ініційовані Президентом України додаткові соціальні гарантії для воїнів АТО та членів їхніх сімей є значимими і суспільно необхідними.

«Юні хлопці, молоді герої, які захищають і захищали нашу країну, відстоюючи її незалежність, мають постійно відчувати повагу та вдячність за свій героїзм. Сподіваюсь, навчання в Київському національному університеті культури і мистецтв буде для них новим світлим етапом їхнього життя. І по закінченні університету вони зможуть повністю реалізувати власний науковий і творчий потенціал на благо та процвітання Вітчизни!»

Email: abiturient_knukim@ukr.net