Workshop від Лаури Бохенен

Дата: 11.10.2017 | Рубрика: Новини

Університет культури – це якісна освіта міжнародного рівня.

Дисципліни у навчальному закладі проходять як українською, так й іноземними мовами. Зі студентами займаються носії мов, викладачі провідних вишів країн Європи та США.

Цього разу першокурсникам Факультету журналістики і міжнародних відносин виключно англійською мовою провела воркшоп «Концепції створення реаліті-шоу» американка Лаура Бохенен.

Лаура – професор американського університету з 20-річним досвідом викладання англійської мови як другої іноземної.

До речі, в Університеті культури Лаура Бохенен не вперше. На запрошення завідувача Кафедри іноземної філології Юлії Рибінської, американська професорка постійно проводить майстер-класи, воркшопи та інтерактивні лекції для студентів.

Михайло Поплавський, представляючи гостю, зазначив:

«В Університеті культури ми робимо акцент на знанні іноземної мови як необхідної компетенції майбутніх професіоналів. Впевнений, що воркшоп Лаури Бохенен буде цікавим та корисним для вас!».

Лаура Бохенен, звертаючись до першокурсників, також відзначила важливість вивчення іноземних мов і висловила своє щире захоплення від зустрічі: «Для мене особливо приємно виступати для студентів. Ви є майбутнім України. Саме ви змінюватимете світ. Сподіваюсь, що сьогоднішня дискусія допоможе вам у подальшому фаховому становленні».

На прикладах із власного життя Лаура розповідала молоді про особливості створення реліті-шоу, різноманітні аспекти подачі їх на телебаченні та порівнювала українські й американські проекти.

«Реаліті-шоу – це не реальність. Але воно виглядає як дійсність. У глядача при перегляді має виникнути думка: «Я насправді розумію цю ситуацію!» – або ж питання: «А що б я зробив, аби опинився на місці героя? А чи може це статися зі мною?»» – зауважила професор.

«Американці більше люблять інформаційні шоу. В Україні популярніші розважальні. Незважаючи на те, що у кількох країнах можуть показувати схожі передачі, як наприклад: «Голос», «Україна має талант», «Майстер-шеф» – подаватися інформація буде по-різному».

З майбутніми піарниками і журналістами гостя також поділилася досвідом з підготовки прес-релізів. Неабияку увагу студентів Лаура звернула на культурні особливості країн та необхідність їх врахування у процесі підготовки текстів для релізів.

Першокурсники із зацікавленням слухали Лауру Бохенен, активно дискутували один з одним. Цікаво, що спілкування протягом усього заходу проходило англійською мовою. Тому студенти мали змогу не тільки дізнатися більше про створення реаліті-шоу, а й удосконалити свої мовні компетенції.

По завершенні воркшопу студенти подякували гості за змістовну зустріч та ефективні практичні знання.

Email: abiturient_knukim@ukr.net