З новими силами до перемог!

Дата: 09.09.2016 | Рубрика: Новини

З нагоди Всеукраїнського дня фізичної культури і спорту на головній площі університету відбулося грандіозне відкриття Спортивного сезону КНУКіМ.
Для студентів вишу спорт є невід’ємною частиною життя, тож КНУКіМівці активно займаються фізичною культурою. Вони постійно виступають на спартакіадах, представляють університет на змаганнях серед вищих навчальних закладів та здобувають високі результати. Популярними серед молоді є щорічні змагання за Кубок ректора.

17

На заході глядачі могли не лише подивитися на святкування, але й стати його частиною. Веселий спортивний флеш-моб об’єднав студентів і викладачів за виконанням комплексу фізичних вправ та приніс безліч позитивних вражень і емоцій.

7

8

Головною подією свята стала зустріч із чемпіоном Європи та світу, срібним призером 31 Олімпійських літніх ігор з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 85 кг Жаном Беленюком. Спортсмену урочисто вручили диплом «Почесного члена спортивного клубу КНУКіМ» та фірмову футболку.

10

Жан Беленюк у свою чергу привітав студентську молодь, побажав енергії,творчої наснаги і поділився секретом успіху з тими, хто хоче стати справжнім чемпіоном.
«Тренуватися, тренуватися і ще раз тренуватися! Тільки так ви досягнете вершин!» – наголосив знаменитий гість.

9

Олімпійський чемпіон нагородив почесними грамотами найкращих спортсменів університету, які неодноразово приносили перемогу своїй команді. Серед них Владислав Лінкін, Станіслав Мотрич, Денис Морозов, Єлизавета Хомутська, Євгенія Школьна, Дарія Манько, Владислав Парасюк, Дмитро Карлаш, Артем Притула, Микита Галкін.

15

16

«Я брав активну участь у спортивній діяльності університету, разом із командою їздив на змагання, де ставав міжнародним та всеукраїнським переможцем. Я вдячний КНУКіМу за те, що можу розвиватися та покращувати свій рівень», – зазначив один з нагороджених студентів Микита Галкін.

5

Особливо відзначили КНУКіМівських футболістів, адже хлопці вибороли почесне 4 місце серед вищих навчальних закладів столиці у Студлізі «Динамо» сезону 2015 та в Першій лізі Чемпіонату Києва з футболу серед команд ВНЗ.

4

Для нагородження найкращого захисника Першої ліги Чемпіонату Києва серед студентських команд був запрошений президент Футбольної асоціації студентів міста Києва Вадим Місюра. Він висловив своє захоплення університетською командою, її завзятістю та жагою до перемоги.

14

Окрім нагородження, на заході презентували спортивні секції вишу: футбол, міні-футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс, теніс, аеробіка, фітнес, пауерліфтинг, тай бо, акробатика, гімнастика, плавання, черлідинг, бойові мистецтва.

1

2

3

Голова спортивного клубу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Батєєва наголосила на тому, що для студентів КНУКіМ відвідування секцій безкоштовне: «Нашою метою стала популяризація Спортивного клубу та пропаганда здорового способу життя. Ми впевнені, що різноманіття вибору видів спорту та безоплатні заняття є стимулом для студентів відвідувати їх у вільний час».

6

Після святкування учасників запросили зробити спільне фото та отримати автограф від Олімпійського чемпіона Жана Беленюка.

11

12

13

Спортивний захід став успішним стартом для студентів університету, тож чекаємо на нові перемоги КНУКіМівців!

Email: abiturient@knukim.edu.ua