Збірна КНУКіМ у півфіналі Студліги «Динамо»!

Дата: 18.05.2015 | Рубрика: Новини

У завзятому протистоянні КНУКіМівські футболісти здолали збірну НТУУ «КПІ». Чудовий матч! Запекла боротьба! Красені голи!

IYsA0a1qwLU

У суботу, 16 травня, відбувся чвертьфінальний матч Студліги «Динамо» Київ між футбольними збірними КНУКіМ та НТУУ «КПІ».

il5gSb2SaeE bVQSXwvHCdA

Із перших хвилин стало зрозуміло, що матч буде напруженим і жорстким. Численні ігрові зіткнення, фоли призвели до того, що за підсумком матчу гравцям обох команд загалом було показано 3 червоних і три жовтих картки.

pVugf6ZpZTM Rr-JzRS_tLk

Першими пропустили м’яч наші хлопці: після вдалого сольного проходу через усе поле гравець команди КПІшників викотив м’яч під удар партнеру, який із троьох метрів «розстріляв» ворота університету культури. Втім КНУКімівці не розгубилися. Ще до перерви наш Гіві Лобджанідзе завдяки передачі м’яча із флангу чудовим ударом зльоту зрівняв рахунок.

fnTX6pIG23M

У другому таймі боротьба загострилась, були травмовані гравці як збірної КНУКіМ, так і команди КПІ. Під завісу матчу після швидкої контратаки нашої команди Валентин Кудрявцев «на техніці» майстерно обійшов двох гравців супротивника та неймовірно сильним і точним ударом вразив лівий верхній кут воріт КПІшників. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:1 на користь збірної Київського національного університету культури і мистецтв!

z6HIAB62JT4

Вітаємо КНУКіМівців із виходом до півфіналу Студліги «Динамо», де нашими суперниками будуть гравці команди переможця пари НАВС (Національна академія внутрішніх справ) – КНУ ім. Шевченка.

7h8odBPGSOE

Email: abiturient_knukim@ukr.net