Зірковий клуб лідерів святкує День народження!

Дата: 12.10.2017 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відбулася феєрична подія – святкування Дня народження Зіркового клубу лідерів Михайла Поплавського.

Відкрили масштабний захід учасники пісенного конкурсу «Євробачення 2017» – ансамбль народного танцю «Київ» та український народний хор імені Станіслава Павлюченка Університету культури. Натхненна композиція з фрагментів найвідоміших хітів переможців конкурсу минулих років запалила публіку та викликала шквал яскравих емоцій.

Ціле сузір’я успішних особистостей зібралося на червоній доріжці привітати творчу молодь зі святом. Почесними гостями заходу стали відомі випускники, професори Університету культури: український актор, телеведучий, Народний артист України і професор Кафедри режисури естради і масових свят Володимир Горянський, шоумен, ведучий, артист Максим Юрченко, український теле- та радіоведучий, провідний ведучий міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення 2017» Володимир Остапчук та артист в жанрі естрадної пародії Андрій Касьяненко.

Михайло Поплавський особисто представляв селебретіс і запрошував поділитися теплими спогадами зі студентського життя, як вони досягли успіху та  висловити щирі побажання новому поколінню майбутніх лідерів. Гостям також вручали дипломи про присвоєння почесного звання «Зірковий лідер».

Володимир Горянський, звертаючись до студентів, порадив бути впевненими у собі і наполегливо йти до своєї мети. «Лідером бути не просто. Лідер – це ідея. Це титанічна праця. Впевнений: цікавість породжує енергію. Тому займайтесь тим, що вам цікаво, і досягайте успіху!» – підкреслив Володимир Вікторович.

Максим Юрченко подякував Університету культури та Михайлу Поплавському за безцінний практичний досвід і наголосив: Університет культури – це завжди неповторна атмосфера:«Мені дуже приємно знаходитися сьогодні у богемному виші. Коли заходиш сюди, то одразу розумієш, що потрапив на свято. Насолоджуйтеся цим!»

Володимир Остапчук акцентував:  «Життя кожному з вас дасть шанс. Якщо ви будете чогось дуже прагнути, то обов’язково досягнете. Головне – бути готовими до цього.

Взагалі українці круті. Ми набагато крутіші, ніж думаємо про себе. Пам’ятайте про це і впевнено йдіть вперед!»

Особливим сюрпризом для усіх присутніх став виступ Андрія Касьяненко. На сцені він з’явився в образі самого Михайла Поплавського. Оригінальну театральну виставу гості зустріли гучними оваціями та оплесками.

Кульмінацією свята стало вручення новому поколінню фірмових значків клубу лідерів і виголошення урочистої клятви.

«Зірковий клуб лідерів – це успішні особистості, які будуть творити нову історію незалежної України. Ми формуємо у студентів філософію лідерів, філософію переможців! Вони – майбутні топ-менеджери 21 століття, фахівці кіно і телебачення, шоу- та fashion-бізнесу, журналістики, хореографічного і музичного мистецтва, політики, дизайну, готельно-ресторанного, туристичного бізнесу.

Будьте режисерами свого життя!

Ваш успіх – це успіх Університету культури!

Успішні українці – успішна Україна!» – звернувся до студентів Михайло Поплавський і подарував молоді святковий торт-зірку.

Завершенням феєричного Дня народження Зіркового клубу лідерів стало спільне виконання гімну Університету культури та яскраві фото з Михайлом Поплавським і зірковими гостями заходу.

Попереду на нову плеяду лідерів чекають нові проекти, цікаві зустрічі та масштабні івенти.

Приєднуйтесь!

Email: abiturient_knukim@ukr.net