Онлайн-майстер-клас Володимира Андрусишина

Дата: 22.12.2020 | Рубрика: Новини

Першокурсники кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля взяли участь у майстер-класі Володимира Андрусишина, зіркового випускника Університету культури, засновника найбільшої прокатної компанії зі сценічного світла України та Східної Європи «ALIGHT».

В онлайн-режимі Володимир розповів молоді про шлях становлення компанії, перші світлові шоу, які влаштував ще студентом, поділився фішками та секретами успішної співпраці.

Особливу увагу спікер звернув на проєкти, які реалізувала його команда спільно із зірками шоу-бізнесу. «Серед проєктів «ALIGHT»: Євробачення в Україні, шоу MONATIK на НСК «Олімпійський», презентація програми Макса Барських «Тумани» із шестиметровим черепом на сцені, VISLOVO для «Врємя і Стєкло», найкраще шоу HARD KISS. За 13 років було втілено більше 10000 проєктів, встановлено понад 2000 об’єктів динамічного світла, і як результат – лідерство», – зауважив Володимир.

Також майбутні івентори ознайомились із процесом устаткування світлового обладнання та репетиційною підготовкою до різноманітних шоу. А дізнавшись про те, що «ALIGHT» займається технічним менеджментом, сценографією та світловим дизайном у телевізійній сфері і концертній індустрії, студенти поцікавилась, як компанія функціонує в умовах карантину. На що спікер відповів, «ТV-шоу ніхто не відміняв», і «ALIGHT» продовжує отримувати замовлення та активно працювати попри всі виклики сучасності.

Майстер-клас був наповнений енергією, драйвом та натхненням. Молодь була в захваті від спілкування і чекає на нову цікаву зустріч із Володимиром Андрусишиним.