Онлайн-перемога у «Vokal-Art»

Володимир Стародуб став лауреатом І-го Міжнародного конкурсу вокально-
хорового мистецтва «Vokal-Art»! У номінації «Академічний вокал» талановитий
студент серед 20-ти конкурсантів посів почесне 3-те місце! До речі, Володимир

Міжнародний конкурс відбувався в Ужгороді дистанційно за підтримки
Міністерства культури та інформаційної політики України й Департаменту
культури Словаччини. Володимир Стародуб подав на «Vokal-Art» два твори:
«Pieta Signore» А. Stradella та пісню Виборного з опери «Наталка Полтавка» М.
Лисенка. На своїй сторінці у Фейсбук переможець висловив вдячність своїй
викладачці з вокалу, заслуженій артистці України Ірині Семененко та
концертмейстерці Майї Іваненко. Творчі наставники щиро радіють успіхам
магістранта, який, окрім навчання в Університеті культури, реалізовується як
професійний музикант-вокаліст: Володимир Стародуб є артистом Муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького! «Бажаємо натхнення і нових мистецьких здобутків в новому – 2021-му році!».На факультеті музичного мистецтва нові звершення! Магістр 2-го курсу Володимир Стародуб став лауреатом І-го Міжнародного конкурсу вокально- хорового мистецтва «Vokal-Art»! У номінації «Академічний вокал» талановитий студент серед 20-ти конкурсантів посів почесне 3-те місце! До речі, Володимир конкурував із молоддю з різних мистецьких закладів вищої освіти – Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, Одеської національної музичної академії ім. А. Нежданової, КМАМ ім. Р. Глієра, Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. В. Барвінського, Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка, тож почесна 3-тя премія в такому конкурентному середовищі – це надзвичайно приємна і вагома перемога! 1 Міжнародний конкурс відбувався в Ужгороді дистанційно за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України й Департаменту культури Словаччини. Володимир Стародуб подав на «Vokal-Art» два твори: «Pieta Signore» А. Stradella та пісню Виборного з опери «Наталка Полтавка» М. Лисенка. На своїй сторінці у Фейсбук переможець висловив вдячність своїй викладачці з вокалу, заслуженій артистці України Ірині Семененко та концертмейстерці Майї Іваненко.

Творчі наставники щиро радіють успіхам магістранта, який, окрім навчання в Університеті культури, реалізовується як професійний музикант-вокаліст: Володимир Стародуб є артистом Муніципальної академічної чоловічої капели ім. Л. Ревуцького! «Бажаємо натхнення і нових мистецьких здобутків в новому – 2021-му році!».