Телефони для абітурієнтів: (095) 663-76-20, (068) 285-44-00

Online-зустріч із Тимофієм Музичуком

Дата: 09.06.2022 | Рубрика: Новини

На сторінці факультету музичного мистецтва в Instagram відбувся прямий ефір з музикантом і вокалістом гурту Kalush Orchestrа (переможці «Євробачення-2022») та випускником факультету Тимофієм Музичуком.

Фольклорист і сопілкар ФММ відповів на запитання молоді про те, як вплинула перемога на нього особисто, яким було навчання у виші та надав поради на майбутнє.

Тимофій розповів, що не одразу зрозумів, що відбулось, коли їх оголосили переможцями «Євробачення-2022».

«Я тиждень не міг збагнути, що ми здобули перемогу. Звичайно ж ми вірили в неї, але коли навіть настав той кульмінаційний момент, все одно було несподівано», – поділився музикант.

Студенти цікавились, які емоції були у вокаліста-сопілкаря Kalush Orchestrа, коли він виходив на сцену Євробачення. «На репетиціях було, як на концерті: світло, сцена, декорації, віджеїнг, глядачі, – розповів Т. Музичук, – тому під час самого виступу я не відчував страху. Але головним було – зберегти ті емоції, ніби виконуєш пісню вперше».

Зараз у гурту шалений графік. Постійні репетиції, благодійні концерти, всесвітнє турне та створення нових пісень, все задля перемоги нашої країни над агресором.

Про студентські роки в університеті культури зірковий випускник згадував з теплом: «Коли є вільний час, заїжджаю випити кави з Валентиною Володимирівною Cінельніковою. Всіх викладачів пам’ятаю, ціную та вдячний за все. Часто з друзями, коли зустрічаємось, також згадуємо цікаві історії з навчання і студентства».

Як дізнались глядачі з розповіді, Тимофій спочатку вступав як інструменталіст і не хотів співати, був певний блок. Але викладачі в університеті навчили професійного співу, і згодом, йому самому вже сподобалось поєднання вокалу та інструментів. Граючи в різних колективах, тодішній студент-фольклорист ФММ брав для себе щось корисне, набував певний багаж знань, який нині вкладає у створення музики.

На головне наразі питання для всіх українців: «Що зробиш після перемоги?». Тимофій відповів, що в першу чергу поїде до батьків та міцно обійме їх.

Ну і творча порада від Тимофія Музичука для студентів, фанів та абітурієнтів: «Любіть свою справу і наполегливо йдіть до мети. Я сам займався по 12 годин на духових інструментах та вокалом, навчався нового й вдосконалював вміння, аби досягти успіху у професії.

Не соромтесь показувати себе, бути такими, як ви є. У кожного свої особливості і сильні сторони. Вірте в себе!».

А за найцікавіше запитання до Тимофія одному з учасників прямого ефіру факультет музичного мистецтва подарував рожеву панамку від Kalush.

Ліцензія МОН України, наказ № 53-л від 26 квітня 2021 року