Open Day в Університеті культури!

Дата: 02.04.2018 | Рубрика: Новини

Творчі чи бізнес-спеціалізації?! Розмірковували над вибором освітніх напрямів абітурієнти з Дніпропетровської, Рівненської, Житомирської,  Чернігівської, Полтавської області, а також випускники столичних шкіл.

Сьогодні до Університету культури вони завітали на День відкритих дверей після складання двох пробних тестувань із ЗНО, щоб остаточно  визначитись з майбутньою професією.

Зареєструвавшись у штабі «Абітурієнт 2018», вступники вирушили на екскурсію структурними підрозділами вишу, де на них чекали змістовні презентації за різноманітними престижними спеціальностями.

Абітурієнти відвідали мультимедійні аудиторії, інноваційні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів дизайну і реклами; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; культурології, а також знімальні павільйони, фотостудії і майстерні Факультету кіно і телебачення та Факультету режисури і шоу-бізнесу. Фахівці-практики поінформували молодь щодо умов вступу і професійних перспектив.

Особливу увагу молоді привернув Факультет економіки, права та ІТ, який здійснює підготовку за такими освітніми напрямами:

• Право
  • Економіка
  • Комп’ютерні науки.

ФЕПІТ – це поєднання інноваційних програм навчання, висококваліфікованих викладачів, сучасних технологій і підходів до підготовки спеціалістів у своїй галузі.

Виняткової уваги заслуговують проекти ФЕПІТ, учасниками яких є студентська молодь. Одним із таких є науково-творчий форсайт-проект «Яке я бачу майбутнє України у 2030 році» з номінаціями «Економіка», «Право» та «Інформаційні технології». Форсайт (від англ. Foresight – «погляд у майбутнє») – це систематична спроба спрогнозувати довгострокове майбутнє розвитку науки, технологій, економіки та суспільства.

Факультет активно співпрацює з міжнародним комітетом конференції EVA (Electronic Information, the Visual Arts and Beyond), а також із провідними навчальними закладами закордону:

• Business and Media School (BMS) Університету ім. Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва);
  • Danubius University (Галаті, Румунія);
  • Вища школа інформатики та прикладних мистецтв (Лодзь, Польща);
  • Інститут інформаційних технологій (Каунас, Литва);
  • «Main Academy».

Студенти факультету удосконалюють ґрунтовні теоретичні знання під час практики у провідних компаніях і установах країни: Національний банк України; Кабінет Міністрів України; Верховна Рада України; Конституційний суд України; міжнародна страхова компанія ТОВ «Євролайф-Україна ЛТД»; лідер на ринку аутсорсингу у сфері ІТ – компанія «Luxoft Ukraine»; світовий лідер з виробництва всіх видів комп’ютерів і програмного забезпечення International Business Machines Corporation (IBM); IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів «GlobalLogic Ukraine»; міжнародна компанія у сфері розроблення програмного забезпечення та автоматизації бізнес-процесів, що входить у десятку найбільших вітчизняних аутсорсерів – Miratech.

Кульмінацією Дня відкритих дверей стала зустріч із Михайлом Поплавським.

«Університет культури – це освітній бренд, який входить у п’ятірку лідерів культурно-мистецьких вищих навчальних закладів Європи. Саме тут ви зможете реалізувати свої здорові творчі амбіції.

Головне завдання вишу – навчити студентів креативно мислити і самостійно приймати рішення. Запам′ятайте, проблем  не існує, є задачі; а ваша головна задача – стати успішними, популярними і щасливими.

Вибір професії – це початок шляху до успіху, а вища освіта – це гарантія вдалої кар’єри! Ми зацікавлені в емоційно-інтелектуальній молоді з творчо-прикладним характером, яка впевнено йде до своєї мети.

Працюйте на свій імідж і репутацію, які в майбутньому будуть працювати на вас!

Я сподіваюсь, що свій зоряний шлях ви розпочнете саме в Університеті культури!

Бажаю вам добра, надії, любові, мирного неба та віри в завтрашній день. Атакуйте життя і живіть по-максимуму у своє задоволення!» сказав Михайло Поплавський.

Університет культури – чекає на талановиту, активну і прогресивну молодь! Не прогав свій шанс стати частиною дружньої студентської родини.