Open door’s day non-stop

Дата: 12.01.2018 | Рубрика: Новини

Вже у 2018 році після новорічних свят та відпочинку з новими силами до Університету культури завітали амбітні абітурієнти з Києва. Гості пройшли реєстрацію у штабі «Абітурієнт-2018» та відправились екскурсійним маршрутом по ВНЗ.

На початку вступники відвідали Факультет кіно і телебачення, де студенти мають змогу здобувати вищу освіту за такими спеціалізаціями: «Звукорежисер», «Актор кіно», «Фотохудожник», «Режисер кіно і телебачення», «Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст»; «Оператор кіно і телебачення».

Студентське життя насичене інформативними тренінгами, майстер-класами, воркшопами фахівців-практиків у сфері кіно і телебачення – Алана Бадоєва, зіркового випускника Університету культури, українського телережисера, кліпмейкера та продюсера; Олега Панюти, журналіста і ведучого програми «События недели» на телеканалі «Україна»; Романа Балаяна, відомого кінорежисера, сценариста і продюсера; Олексія Стеценка, ведучого програми «Надзвичайні новини» на телеканалі ICTV; Світлани Леонтьєвої, заслуженої журналістки України, ведучої новин, обличчя телеканалу «UA:Перший»; Оксани Чепелик, сценариста, режисера та оператора; Олени Фетисової, сценариста, режисера, продюсера, генерального директора кіностудії «Інтерфільм».

Поєднання теорії і практики є головним стрижнем освіти студентів на ФКіТБ. Тому вже з першого курсу вихованці факультету проходять практику у провідних установах столиці – телеканалах («Україна», «1+1», «UA:ПЕРШИЙ», «Прямий», «ICTV», «Новий канал»), радіо («Хіт ФМ», «NRJ», «Люкс ФМ», «Українське радіо»), медіа-холдингах («UMH group», «1+1 медіа», «Inter Media Group»), ЗМІ, фото-, кіно-, і продакшнстудіях («Кіностудія імені О. Довженка», «FILM.UA», «Le Doyen»), іміджевих, рекламних та PR-агенціях («PR Batteries», «UNG-PR», «Bohush Communications»).

Також молодь відвідала сучасні мультимедійні аудиторії та інноваційні фахові лабораторії, ознайомилась із напрямами, за якими здійснюється підготовка. Абітурієнти побували на Факультеті дизайну і реклами; Факультеті журналістики і міжнародних відносин; Факультеті готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; Факультеті режисури і шоу-бізнесу; Факультеті економіки, права та інформаційних технологій; Факультеті хореографічного мистецтва; Факультеті культурології; Факультеті музичного мистецтва, де відбулося знайомство із професорсько-викладацьким складом.

В Українсько-польському центрі вишу вступники дізнались про співпрацю Університету культури з європейськими ВНЗ і можливість отримання дипломів українського та європейського зразка за освітньою програмою «Подвійний диплом». Ще однією цікавою новиною для молоді виявилась інформація про вступ з дипломом «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2-ий або 3-ий курс навчання без складання ЗНО.

Наприкінці екскурсії абітурієнти щиро дякували за теплий та гостинний прийом, ділились враженнями та обіцяли повернутись до вишу під час вступної кампанії.