Перемога у Golden Gate-2020

Дата: 09.10.2020 | Рубрика: Новини

Студентська молодь факультету хореографічного мистецтва Університету культури продовжує розвивати танцювальний рух в Україні.

Наприкінці вересня цілеспрямовані хореографи успішно долучились до Всеукраїнських змагань з танцювального спорту «Golden Gate-2020», організаторами якого є заслужений працівник культури України, відмінник освіти України, член Президії Київського осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту, доцент кафедри хореографічного мистецтва Університету культури Мирослав Кеба та успішна випускниця ФХМ Оксана Кравчук!

Захід згуртував 1500 талановитих конкурсантів із 8 областей України, запропонувавши програму з європейських і латиноамериканських парних танців.

«Ми влаштували справжнє свято танцю і вирішили об’єднати на одній масштабній платформі спортсменів різних рівнів – від початківців до майстрів міжнародного класу.

В рамках Всеукраїнських змагань з танцювального спорту відбулись рейтингові та класифікаційні, а також відкритий чемпіонат Києва з танцювального спорту.

Вперше за 10 років змагання пройшли в карантинних умовах, зі спеціальним допуском пар і глядачів, але це не стало на заваді втілення творчих мрій, досягнень і успіхів учасників, які живуть мистецтвом, спілкуються мовою танцю», – розповів головний організатор.

Готуючись до конкурсу, студенти-хореографи старанно удосконалювали танцювальну техніку, адже перед ними було надважливе завдання – безпомилково відтворити оригінальний задум постановників, продемонструвати красу, пластику, легкість рухів, емоції, натхнення, кураж і, звичайно ж, перемогти. Творчі наставники, куратори та викладачі факультету хореографічного мистецтва, завжди були поруч, підтримували і мотивували молодь на успіх.

За програмою змагання юні конкурсанти представили європейський стандарт, виконавши повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп та латиноамериканські танці – самбу, ча-ча-ча, румбу, пасодобль і джайв.

Підкоривши суддів неймовірною артистичністю і талантом, студенти факультету хореографічного мистецтва Університету культури стали переможцями змагань.

Студент четвертого курсу Євген Чумаченко і його чарівна партнерка здобули перемогу і посіли 1 місце в категорії Adult Latin RS (латина). А 2-курсник Денис Тітаренко разом зі студенткою І курсу Анастасією Крутенко опинились на 2 місці в категорії Youth+Adult Standard RS (європейські бальні танці).

Головним суддею всеукраїнських змагань був віце-президент Української ради танцю, заслужений артист України, доцент кафедри хореографічного мистецтва Університету культури Дмитро Базела, який привітав молодь із перемогою і прокоментував масштабну подію: «Вітаю переможців і бажаю їм подальших творчих успіхів! Ми дуже раді, що чемпіонат все ж таки відбувся, незважаючи на карантин. Рівень пар був достатньо високим, але хотілося б бачити більш технічну підготовку. Тож раджу всім хореографам завжди бути в тонусі, дбати про свою фізичну форму та поліпшувати її кожен день», – сказав Дмитро Дмитрович.

Участь у змаганнях, на думку переможців, допомагає удосконалювати техніку рухів, розвивати сміливість, впевненість, харизму, вміння злагоджено працювати з партнером і в команді, та головне – ставити високі цілі і досягати їх разом!

«Іноді молоді буває непросто знайти цікаві ідеї та творчі рішення під час створення будь-якої танцювальної композиції, – зауважує декан ФХМ Ольга Бігус. – Але педагоги повсякчас діляться досвідом, заохочують і заряджають позитивом, адже успіх у чемпіонаті чи конкурсі кожного студента факультету хореографічного мистецтва – це їхня особиста перемога!»