Переможці «Під золотими куполами Печерська»

Дата: 07.05.2019 | Рубрика: Новини

Студенти Університету культури переконані, що спорт – це важлива складова культури суспільства. І ця аксіома підтверджується у КНУКіМ, де готуються високопрофесійні фахівці культури і мистецтв нашої держави.

Нещодавно завершилась XXIII Спартакіада студентів закладів вищої освіти Печерського району м. Києва «Під золотими куполами Печерська». У змаганнях брали участь 9 вишів Печерського району.

Студенти Університету культури двічі піднімалися на другу сходинку п’єдесталу (команди: з «Кульової стрільби» і «Шахів» на чолі зі старшим викладачем Катериною Шапар, заслуженим майстром спорту України), та тричі отримували нагороди і привітання на третій сходинці (команди з «Плавання» – доцент Наталія Ковальчук, з «Фут-залу» – старший викладач Володимир Рожков та з «Баскетболу» – доцент Максим Ярмоленко).

Результат – III командне місце XXIII Спартакіади «Під золотими куполами Печерська» серед студентів ЗВО.

Нагороджували команди переможців в Адміністрації Печерського району. Керівництво Спортивного клубу КНУКіМ висловило глибоку подяку всім студентам, учасникам змагань, а також їх тренерам, побажавши подальших успіхів у спорті та міцного здоров’я!

До речі, не відстають від студентів і викладачі Університету культури. Збірна команда КНУКіМ серед НПП і працівників вишу брала участь в Спартакіаді «Здоров’я» серед ЗВО Печерського району. Результат цілком гідний – III командне місце.