Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Першокурсники в PinchukArtCentre

Дата: 14.09.2017 | Рубрика: Новини

Під час кураторської години першокурсники Кафедри музеєзнавства та пам’яткознавства групи МС-27 відкрили для себе унікальність сучасного мистецтва.

Завітавши до PinchukArtCentre, разом із куратором Тетяною Березнюк студенти відвідали виставку «Крихкий стан» за участі 10 провідних художників світу: Марини Абрамович, Ай Вейвея, Дугласа Гордона, Карлоса Мотти, Оскара Мурільо, Сантьяго Сьєрри, Бартелемі Тогу, Яна Фабра, Урса Фішера та Деміена Хьорста.

Експозиція являла собою своєрідну рефлексію про культуру, сучасну цивілізацію та історію. Особливу увагу привернув перфоманс Сантьяго Сьєрри «Ветерани війни у кутку» (2017), який порушив питання самотності та соціального статусу ветеранів у сучасному світі.

Студенти із захопленням розглядали твори мистецтва, аналізували їх в абстрактному сенсі. Мислили критично та з розмахом експертів, орієнтуючись на майбутню професію. А потім був обмін думками та емоціями!

Чудовий настрій і приємні враження «зробили день» майбутніх музеєзнавців. Як запевняє куратор першокурсників, попереду для молоді ще безліч запланованих екскурсій, подорожей та активностей.

Контакти