Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Першоквітневі побігеньки

Дата: 02.04.2015 | Рубрика: Новини

До Дня сміху Студентський парламент університету організував захопливий квест для непосидючої КНУКіМівської молоді.

3

«Першого квітня — брехня всесвітня!» – так про це свято відгукувались наші студенти. У День сміху прийнято розігрувати друзів і знайомих, або просто жартувати над ними. 1 квітня – той день у році, коли всі люди планети найбільше усміхаються, до знемоги нареготалися учора й студенти КНУКіМ.

2

В Україні це свято називають День сміху, в Шотландії – Днем зозулі, в Японії – Днем ляльки і зовсім вже неделікатно іменують своє першоквітневе свято жартів в Італії – Днем дурня.

Згідно з висновками медиків, хвилина сміху подовжує життя людини на 5 хвилин. Також сміх володіє оздоровчим ефектом і навіть впливає на біологічні процеси в організмі, стимулюючи виділення ендорфінів, дофаміну, а також нейромедіаторів серотоніну. Сміх не тільки заряджає людину енергією та підвищує настрій, а й може стати «персональним тренером» для всього організму!

1 квітня у народі називали брехливим днем або Марією-брехухою. Того дня дівчата, які хотіли бути головними в сім’ї, мали дурити чоловіків. Науковці припускають, що це незвичайно позитивне свято до нас прийшло з Німеччини десь на початку XVIII століття.

25

День сміху насправді не внесено до жодного календаря знаменних дат чи переліку всенародних свят, але цілком можна вважати міжнародним, оскільки його з однаковим успіхом відзначають і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і навіть у країнах Скандинавії.

Тож за світовою традицією Студентський парламент університету культури вирішив пожартувати над КНУКіМівцями, приготувавши для молоці цікавий та динамічний квест. За правилами від кожного факультету була сформована своя команда на чолі з лідером-капітаном.

4

У грі брали участь амбіційний Факультет журналістики і міжнародних відносин, креативний Факультет кіно і телебачення, рухливий Факультет дизайну і реклами, позитивний Факультет режисури та шоу-бізнесу, творчий Факультет музичного мистецтва, неповторний Факультет готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, скрупульозний Факультет  економіки та IТ,  й допитливий та виважений Факультет державного управління і права.

5-(2)

Голова Студентського парламенту кожному факультету задавав запитання, від яких залежало, хто ж перший отримає маршрутний лист квесту й почне виконувати першоквітневі завдання. Всього гра мала 3 конкурси: два командних та ключовий – капітанський. Переможцем першого конкурсу мав стати той факультет, який швидше за всіх виконає 8 креативних завдань.

22

Першими у смішний квест вирушив Факультет музичного мистецтва, який, до речі, вдало впорався із завданням №1. Згідно маршруту вони повинні були якомога швидше добігти до Фреш-бару КНУКіМ, де з наборів жартівливих словосполучень мали створити привітальну листівку та ще й продати її. Чим дорожче, тим краще. Не встигли студенти із Факультету музичного мистецтва виконати завдання, як на п’яти їм почали наступати вихованці Факультету кіно і телебачення, а потім – й всі інші команди.

8

Продавши свої творіння гравці дізналися номер корпусу й аудиторії, де їх чекало друге завдання. На цій базі потрібно було «відзняти» новини на цікаві теми, наприклад: Михайло Поплавський отримав Оскар.

7

Наших жвавих КНУКіМівців було чутно на весь університет! Рухливі, бадьорі дівчата і хлопці гасали настільки швидко й так занурилися у гру, що від азарту аж губили кросівки.

Відчувши, що вже під ногами земля горить моторні студенти почали набирати обертів, аби першими перетнути довгоочікувану фінальну стрічку.

6

Завдання №3 полягало в тому, щоб відгадати загадку та зобразити портрет ректора. По завершенні цієї справи учасники усіх факультетів почали ще більше відчувати конкуренцію.

9

Сказати, що від завдання №4 усі були в шоці, – не сказати нічого! Тут потрібно було імпровізувати: обравши один папірець з назвою кінофільму, а другий – з іменем головного героя.

10

Студентам Факультету музичного мистецтва пощастило зображати жителів гуртожитку, що на вулиці Російській, у фільмі «Матриця», Факультет дизайну та реклами продемонстрував Студентську самооборону КНУКіМ у «Форсажі». Вихованцям Факультету економіки та ІТ завдання давалося досить тяжко, тому на цій базі вони значно відставали від інших – майже на одну хвилину. Тим часом Факультет режисури і шоу-бізнесу зміг виконати завдання всього за 10 секунд! Але, за словами куратора бази, економісти й ІТішники так цікаво показували Михайла Михайловича Поплавського у серіалі «Бригада», що не лише повеселили його самого та інших учасників квесту, а й самі отримали шалену порцію сміху!

20

П’яте завдання полягало в наступному: правильно відповідаючи на запитання ведучого відкрити номер телефону, а потім – впізнати «таємного жартівника», якому належав віднайдений номер.

13

«Дістань із желе» – найцікавіше завдання під номером 6. Його кожна команда виконувала з «великим задоволенням та небаченим оптимізмом». Тут потрібно було засунути руку в желе та знайти папірець з переліком інгредієнтів пуншу.

11

Усі учасники до останнього вважали, що «краще завдання, ніж № 6 бути не може». Але виявилося, що може!!! Це була, на перший погляд, щаслива 7 база. З 8 тарілок, наповненими різними сумішами, молодь мала дістати фрази й словосполучення, щоб об’єднати їх в одне зв’язне речення.

12

На останньому завданні в деяких команд уже «Сірко здох», інші ж – відкрили друге дихання. Їх уже було не зупинити, бо студенти почали відчувати солодкий смак перемоги. Таким структурним підрозділом, наприклад, був Факультет кіно і телебачення. Виконуючи останнє завдання, де потрібно було відтворити мелодію, користуючись підручними «інструментами, «кіношники» виклалися на повну та прийшли першими.

15

Другий конкурс називався «Хто, якщо не я?». На швидкість молодь збирала кошти на благодійну допомогу для вихованців дитячого будинку. Завдяки активним КНУКіМівцям під час квесту за десяток хвилин вдалося зібрати майже 1 500 гривень. Деякі жартівники у контейнер для пожертв кинули 10 тисяч білоруських рублів, цукерку та печиво, а також – жетон на метро. Представники Благодійного комітету Студентського парламенту КНУКіМ пообіцяли, що усі гроші будуть переведені на рахунок дитячого будинку «Злагода», який знаходиться у місті Біла Церква. До речі, наші студенти вже більше п’яти років опікають цей заклад та щороку їздять до дітвори в гості.

14

Третій конкурс був капітанським. Для лідерів дане випробування було таким, під час якого треба викластися на всю 1000%.

16

Пам’ятаєте, на першій базі молоді треба було продати власноруч виготовлену листівку? Так от, саме тут цей зароблений капітал і став у нагоді. На виручені кошти капітани команд повинні були купити по одному свіжому пиріжку. Примітно, що ласощі зі студентських кафе тут не годилися! Це мав бути особливий пиріжок, придбаний у знаменитої на весь Печерськ бабусі, яка вже більше 10-ти років торгує цими «святково-празднічними…» пирогами біля виходу з метро. Мало того, цей пиріжок треба було капітанам ще й з’їсти, запивши солодкий обід підсоленою кавою.

17

Хоробрі студенти намагалися якнайшвидше вирватися до перемоги, бо тут кожна секунда грала вагому роль. Із відривом у 2 секунди перемогу здобула капітан Факультету режисури та шоу-бізнесу Ілона Ткаченко.

21 19 18

За результатами усіх конкурсів за останні місця у веселому квітневому квесті команди отримали по великому солодкому подарунку – шоколадному торту.

24

Друге та третє місця посіли збірні Факультету кіно і телебачення та Факультету журналістики і міжнародних відносин відповідно.

23
26

А безумовним лідером квесту стала команда Факультету готельно-ресторанного і туристичного бізнесу! На згадку для кожного гравця команди Студентський парламент презентував ексклюзивні блокноти, аби було куди записувати жарти чи лекції.

Що може бути цікавішим, ніж у День сміху наповнити себе купою позитиву, з головою поринути в азартну гру та підняти собі настрій виконанням веселих завдань!

27

КНУКіМівці залишилися дуже задоволеними від захоплюючого квесту! Стільки кілометрів, скільки КНУКІМівці пробігли за 1 квітня, вони, певне, давно не долали. Першоквітневі побігеньки запам’ятаються студентам надовго!

28

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.