Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Посміхнися, серденько дитяче

Дата: 30.12.2016 | Рубрика: Новини

Напередодні Нового року в рамках благодійної акції «Посміхнися, серденько дитяче» студенти Київського національного університету культури і мистецтв завітали до Дитячого будинку Подільського району м. Києва «Малятко». Студенти-волонтери вже декілька років поспіль відвідують цей дитбудинок. Після першого особистого спілкування з малечею КНУКіМівці вирішили, що стануть наставниками та помічниками для них.

3

На святковій цьогорічній програмі Дід Мороз у виконанні студента Кафедри режисури і масових свят Богдана Буневича та Снігуронька, яку зіграла студентка кафедри Анжеліка Половинка, підготували для дітей цікаву новорічну виставу. Режисером заходу традиційно був викладач Кафедри культурно-дозвіллєвої діяльності Іван Соколенко.

1

В організації вистави узяли участь також і випускники кафедри – брати Володимир і Руслан Кошовенки. Вони підготували для вихованців закладу особливі новорічні подарунки – яскраві м’які іграшки.

5

Новорічна розважальна програма від студентів університету містила чимало пізнавальних конкурсів, цікавих вікторин, учасники яких отримували солодощі та приємні подарунки. У свою чергу дітлахи подарували присутнім чарівну хореографічну композицію.

4

Наприкінці заходу директор дитячого будинку Лідія Літвиненко, яка вже більше ніж 20 років очолює заклад, висловила свою щиру подяку студентам за проявлені ними доброту та увагу до вихованців, адже ці діти потребують особливої любові й опіки.

2

Організатори новорічної вистави отримали величезне задоволення від спілкування з дітьми та від того, що для дітей їх подарунок став справжнім новорічним дивом.

7

Контакти