Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Посол Туркменістану відвідав КНУКіМ

Дата: 09.10.2012 | Рубрика: Новини

9 жовтня до Інституту журналістики та міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв із робочим візитом завітав Надзвичайний і Повноважний посол Туркменістану в Україні, пан Нурберди Аманмурадович Аманмурадов.

Мета візиту – 20-річчя дипломатичних відносин між Україною та Туркменістаном.
Зустрічали пана Нурберди Аманмурадова за кращими українськими традиціями – в національних костюмах, з хлібом і сіллю на вишитому рушникові.

В стінах університету поважного гостя привітала – проректор КНУКіМ, директор Інституту журналістики та міжнародних відносин, завідувач кафедри міжнародних відносин, кандидат політичних наук, професор Інна Олександрівна Костиря.

Спеціально з нагоди 20-річчя співдружності країн представники Туркменістану підготували  відеопрезентацію.  Саме 10 жовтня 1992 року два десятиліття тому була укладена міжнародна правова угода про дружбу між Україною та Туркменістаном. У 95-му році було створене офіційне посольство Туркменістану в Україні. Сьогодні багато українців, які навчаються і працюють проживають на території Туркменістану. В свою чергу велика кількість туркменів перебуває на території нашої країни.

Щорічно студентська молодь України вирушає до Туркменістану за проектом міжнародного освітнього обміну, а також – зайняття спортом. Тому представники Туркменського посольства покладають великі надії на подальшу дружбу та спільний соціально-культурний розвиток обох країн.

Після завершення промови Надзвичайного і Повноважного посла, кожен із студентів, присутніх у залі мав нагоду особисто поспілкуватись із паном Нурберди, поставивши змістовні запитання щодо події.

Закріпити цікаву зустріч і незабутні враження студенти університету вирішили спільною фотографією на згадку.

Контакти