Посвята першокурсників до великого «Клану РЕМС»!

Дата: 09.10.2019 | Рубрика: Новини

Студентів-першокурсників кафедри режисури естради і масових свят посвятили у професію через творче випробування на сцені концертного залу, де молодь сповна представила свої таланти глядачам.

В основу концепції свята була покладена ідея розкрити велику таємницю: «Хто такі РЕМСони». Викладачі кафедри – досвідчені РЕМСони – за режисерським задумом приймали до великого «Клану РЕМС» – «адаптів»-першокурсників, для цього вони мали пройти відповідне випробування.

Акторська майстерність та режисерський талант були відображені через мініспектаклі.

Кожен курс кафедри представляв на сцені так звану «творчу ложу». Виступи вражали своєю неповторністю, акторською майстерністю, цікавими мізансценами.

Номери супроводжувалися неабияким шквалом емоцій. Глядачі то підтанцьовували, то сміялися до сліз.

«Адапти» теж чудово представили свій талант, чим і довели, що гідні зіркового «Клану РЕМС».

По завершенні дійства глядачі зрозуміли, що РЕМС це відома зіркова кафедра режисури естради і масових свят, а РЕМСони – ніяка не таємна організація, а її талановиті студенти.

Старшокурсники презентували новобранцям пам’ятні подарунки: режисерські щоденники, свічки для надихаючої атмосфери та милого плюшевого ведмедика і пообіцяли підтримувати й допомагати в опануванні цікавої та водночас складної професії.

Шквал емоцій та аплодисментів викликала поява на сцені Михайла Поплавського.

«Ви сучасні, креативні, готові підкорювати серця глядачів, дарувати їм радість. Купайтеся в професії! Навчайтеся, щоб стати справжніми професіоналами своєї справи! Бажаю вам безмежного успіху та шаленого студентського кохання. А головне – будьте щасливими українцями!» – зазначив Михайло Поплавський.