Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Посвята студентів ФЖіМВ

Дата: 05.10.2016 | Рубрика: Новини

Традиційно під гучне звучання Державного гімну України у виконанні хору Київського національного університету культури розпочалася почесна посвята у студенти першого курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин.

114495495_1163139957102778_4710380493139628944_n

Під шквал бурхливих овацій та радісних вигуків урочисту частину відкрив Михайло Поплавський: «Від душі поздоровляю вас з початком першого навчального року. Бажаю, щоб знаходячись у стінах своєї альма-матер, ви були у зоні комфорту, а ваші мрії здійснювались. Все залежить від вас, вашої мети, працездатності, наполегливості та характеру. Пам’ятайте, бажання втілюються у життя тільки тоді, коли ви хочете цього усім серцем і прикладаєте для їх здійснення максимум зусиль. Мирного неба, міцного здоров’я та шаленого студентського кохання!»

2
Спеціально для новоспечених студентів креативні ведучі Яким Мирончук та Анастасія Єфіменко підготували яскраву концертну програму, що складалася з розважальних конкурсів та творчих виступів зірок нашого університету.

3

Харизматичних і талановитих дівчат, що приваблювали слухачів досконалою вокальною дикцією та віртуозною технікою, можна було порівняти з ювелірами, які, вишукуючи дорогоцінні діаманти сучасних пісень, філігранно шліфували їх за допомогою своєї дзвінкості, соковитості та потужної сили голосу.

4 5

Студентки 2-го і 3-го курсів Факультету журналістики і міжнародних відносин, Лілія Павловська, Тетяна Вишневська, Анастасія Гайдар, Катерина Копшух, дарували першокурсникам запальні та драйвові виконання музичних композицій – «Маленька дитина», «New York», «Cherry lady», «Тиха вода», «Українське попурі», «Люба моя, мила моя».

6 7

Надалі на першокурсників чекали цікаві фахові завдання та низка соціологічних опитувань, під час яких найактивніші та найспритніші отримували призи – тематичні модні футболки.

8 9 10

Дивовижним і захоплюючим для всіх став сріблястий дощик, що почав падати на студентів, як символ яскравого та успішного початку нового навчального року.

11 12

Грандіозне дійство – посвята  – не тільки згуртувало першокурсників, але й урочисто надало їм звання студента Київського національного університету культури.

14

Контакти