Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Посвята журналістів у професію

Дата: 12.09.2017 | Рубрика: Новини

Традиційно щороку студенти другого курсу Факультету журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ проводять для першого курсу урочисту посвяту у професію, де майбутні журналісти та дипломати можуть проявити свої творчі навички, ерудованість, креативність, гумор і довести, що вони гідні нести звання студентів ФЖіМВ.

Журналісти другого курсу підготували для своїх колег цікаві конкурси та вікторини. Першокурсникам потрібно було, поділившись на команди,  виконати завдання на перевірку своїх професійних здібностей – створити 3 сюжети для випуску новин, провести інтерв’ю, обрати заголовки до тексів і додати пропущені слова у вірші.

Студенти першого курсу з ентузіазмом підійшли до поставлених завдань. Вони імпровізували й веселились, але при цьому показали неабиякі фахові здібності, продемонстрували навички справжніх редакторів, репортерів, сценаристів та журналістів.

Журі, до якого увійшли викладачі і студенти 2-го курсу ФЖіМВ, слідкували за результатами конкурсів і виставляли оцінки. Тож на третьому місці опинилась команда «Медіа пророки», на другому – «Юні орли», а переможне перше місце дісталося команді «Варені сосиски».

Наприкінці урочистостей молодь смакувала святковим тортом з чаєм, ділилась емоціями від перших навчальних днів та дякувала за чудову посвяту в майбутній фах.

Контакти