Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Правове управління ризиками

Дата: 16.05.2018 | Рубрика: Новини

Студенти III-ІV-го курсів кафедр економіки і правознавства ФЕПІТ взяли участь у круглому столі «Правове управління ризиками» за участі провідних спікерів у сфері фінансів і права. Захід проходив у межах дисципліни «Проектний аналіз», під час якого учасники розглядали ризики з точки зору їх моделювання, говорили про методи якісного аналізу та кількісної оцінки ризиків, а також правове управління ризиками на практиці.

Раїса Камінська, сертифікований аудитор міжнародного класу, доктор філософії в галузі економіки, директор «Аудиторської фірми КМК» поінформувала молодь щодо інвестиційного проектування. Спікер зосередила увагу студентів на основних завданнях, функціях та особливостях аудиторської діяльності, правовому забезпеченні і порядку надання аудиторських послуг.

Із специфікою правового управління ризиками ознайомила студентів Марина Великанова, кандидат юридичних наук, доцент, юрист-практик. Окрім того, фахівець розповіла про роль юридичної служби в управлінні ризиками підприємства та в окремих сферах господарських відносин.

Наприкінці круглого столу Василь Ткаченко, кандидат юридичних наук, адвокат-практик, поділився зі студентами досвідом ефективної роботи на підприємствах, у банках та розкрив головні аспекти правового управління ризиками. За його словами, юридичні ризики є складовою ризиків корпорації і мають належати до загальної системи ризик-менеджменту компанії, тож управління ними повинно здійснюватись на професійних засадах.

ФЕПІТівці подякували спікерам за нові корисні знання та необхідний досвід і висловили власні думки щодо порушеної тематики.

Контакти