Презентація курсу від успішних івенторів країни

Дата: 07.03.2019 | Рубрика: Новини

В Університеті культури відбулась презентація курсу провідних івенторів країни, зіркових викладачів Кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля – Євгенії Стрижевської, Олени Фоменко, Томи Лазаренко, Віктора Афоніна та Наталі Склярської.

Михайло Поплавський представив молоді висококласних професіоналів і зауважив, що відтепер успішні івентори є викладачами Університету культури.

«Кафедра івент-менеджменту та індустрії дозвілля – перша і єдина в Україні. Ми розпочинаємо унікальний інноваційний проект, у якому головну увагу приділимо професійно- практичній підготовці. Студентську молодь навчатимуть справжні професіонали своєї справи, успішні топ-менеджери на ринку креативних індустрій, керівники івент-компаній, щоб передати багаторічний досвід і сформувати крутих спеціалістів у сфері івент!» – зазначив Михайло Поплавський.

Кожен зі спікерів представив коротку відеопрезентацію своїх проектів та розповів студентам про себе і про те, чого саме вони навчатимуть молодь Кафедри івент-менеджменту та індустрії дозвілля.

Євгенія Стрижевська, ідеолог та організатор міжнародних музичних фестивалів, авторка і ведуча програм на радіо й телебаченні, арт-директор клубів та культурних платформ, наголосила: «Я дякую Михайлу Поплавському за співпрацю. Цей виш є прогресивним та не сприймає стереотипів. І ми з моєю командою фахівців тут саме для цього, аби розбити всі стереотипи та навчити вас, як створювати неймовірні події швидко, круто і якісно!».

Випускниця Університету культури, співзасновниця та куратор освітнього проекту для менеджерів культури Creative Management Camp, PR-менеджер, дизайнер освітніх програм, консультант з pr-стратегії культурних стартапів Тома Лазаренко підкреслила, що красиво піарити – це важливе вміння. За її словами, щоб стати хорошим піарником потрібна сміливість, наполегливість, ще раз сміливість та вміння бути ідейним лідером. Зі студентами вона поділиться власними ідеями культурних стартапів та розповість про роботу піар-менеджера.

Директор AIR Events, івент-директор фестивалю відеоблогерів «ВідеоЖара» в Києві Віктор Афонін навчатиме студентську молодь програмній частині проекту, маркетингу, роботі зі сценічним обладнанням, а також відеопроекції і відеозйомці, live-streaming та написанню сценаріїв.

Олена Фоменко має 15-річний досвід в івент-індустрії та знає про сферу івент все! Студенти матимуть унікальну можливість перейняти її досвід та обов’язково перевірити набуті навички на практиці. Окрім того, Олена навчить молодь роботі з локаціями та ефективній комунікації в івент.

Наталя Склярська – фахівець з подієвого маркетингу. Працювала в агентствах Ogilvy&Mather, Нavas WW Ukraine, Cheil Communications. У 2006-му заснувала власну компанію – агентство GEM. Активно займається проблематикою підвищення туристичної привабливості територій через подієвий маркетинг. Є автором ідеї та організатором культурних подій – «Тбілісоба на Андріївському узвозі», «Казкова зима на Подолі», «Фестиваль культури народів Подолу». Вона представить молоді івент-кейси успішного просування проектів та розкриє широкий спектр можливостей маркетингу подій.

Отже івент-фахівці передадуть студентам університету свій цінний практичний досвід, навчать, як створювати рейтинговий продукт та нададуть круті проектні майданчики для відточення практичних навичок.