Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.

Приймальна комісія

Керівник приймальної комісії – Анастасія Сергіївна Мірошніченко.

Телефони для консультацій: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86; факс: (044) 285-85-27.

Адреса приймальної комісії: 01042, Київ, вул. Чигоріна, 20, каб. № 12.

Графік роботи: із 08:00 до 18:00 без вихідних.

 

 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

запрошує усіх випускників до вступу на навчання для здобуття освітнього рівня «Бакалавр» за спеціальностями:

 

ФАКУЛЬТЕТ ІВЕНТ-МЕНЕДЖМЕНТУ, ФЕШН І ШОУ-БІЗНЕСУ

034 Культурологія:

  • Івент-менеджер

Консультують: Короленко Євгенія Олегівна (097) 294-00-61, Швець Ірина Григорівна (067) 763-48-75

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – географія або  іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

028 Менеджмент соціокультурної діяльності:

  • Менеджер шоу-бізнесу

Консультують: Хлистун Олена Сергіївна (066) 570-16-10, Тадля Олександр Миколайович (067) 917-13-56

  • Менеджер індустрії моди

Консультують: Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40, Левчук Яна Миколаївна (097) 755-44-88

Сертифікати: українська мова та література; математика;

на вибір – географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

ФАКУЛЬТЕТ ЗВ’ЯЗКІВ З ГРОМАДСЬКІСТЮ І ЖУРНАЛІСТИКИ

 061  Журналістика:

  • Зв’язки з громадськістю (public relations) та реклама

Консультують:

Парфенюк Ігор Миколайович (068) 739-37-70

Галудзіна Вікторія Ігорівна (096) 824-31-54

  • Журналіст

Консультують:

Лисенюк Марина Віталіївна (098) 341-49-30

Кузнєцова Анастасія Василівна (093) 977-15-26

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська) або математика.

 

ФАКУЛЬТЕТ КІНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ

 021  Аудіовізуальне мистецтво та виробництво:

  • Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст
  • Актор кіно
  • Режисер кіно і телебачення
  • Звукорежисер
  • Оператор кіно і телебачення
  • Фотохудожник-рекламіст

Консультують:

Балабан Олександр Ілліч (098) 088-96-30

Гончарук Сергій Миколайович (050) 220-93-19

Венгер Олена Миколаївна (093) 280-03-89

Сертифікати: українська мова та література; на вибір – історія України або фізика; творчий конкурс.

 

ФАКУЛЬТЕТ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

 241 Готельно-ресторанна справа:

  • Менеджер готельно-ресторанного бізнесу

Консультують: Комарніцький Ігор Олегович (067) 799-75-99, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

242 Туризм:

  • Менеджер міжнародного туризму

Консультують: Плецан Христина Василівна  (096) 902-29-03, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір – географія або математика.

028 Менеджмент соціокультурної діяльності:

  • Менеджер готельно-ресторанного і туристичного бізнесу

Консультують: Пилипів Вікторія Володимирівна (093) 002-98-08, Приходько Ксенія Олександрівна (096) 989-88-92

Сертифікати: українська мова та література; математика;

на вибір – географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН

 291  Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії:

  • Міжнародні відносини, політолог-аналітик

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір – історія України або математика.

292 Міжнародні економічні відносини:

  • Міжнародні економічні відносини

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір – географія або математика.

293 Міжнародне право:

  • Міжнародне право

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська); на вибір – історія України або математика.

Консультують: Наконечний Володимир Михайлович (097) 668-60-02, Лисенко Тарас Валерійович (050) 070-17-38

 

ФАКУЛЬТЕТ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА

 026 Сценічне мистецтво:

  • Режисер естради та масових свят

Консультують:

Фішер Володимир Михайлович (067) 748-82-99

Совгира Тетяна Ігорівна (063) 141-40-48

  • Актор театру та кіно

Консультують:

Сорока Марина Василівна (063) 942-91-01

Бабченко Яніна Юріївна (093) 001-55-90

  • Режисер театру та кіно

Консультують:

Татаренко Марина Геннадіївна (067) 159-99-60

Бабченко Яніна Юріївна (093) 001-55-90

Сертифікати: українська мова та література; історія України або іноземна мова;

творчий конкурс.

 

ФАКУЛЬТЕТ ДИЗАЙНУ І РЕКЛАМИ

 022 Дизайн:

  • Дизайнер графік-рекламіст
  • Дизайнер одягу та аксесуарів
  • Дизайнер текстилю
  • Дизайнер інтер’єру (3D-моделювання)
  • Дизайнер ландшафту
  • WEB-ДИЗАЙНЕР

Консультують: Дубовий Олексій Володимирович (063) 454-64-45, Удріс Наталя Сергіївна (050) 265-79-73,

Пенчук Олександра Петрівна (067) 288-35-98

Сертифікати: українська мова та література; на вибір – історія України або фізика; творчий конкурс.

  • Дизайнер зачіски
  • Дизайнер стилю

Консультують: Дихнич Людмила Петрівна (067) 502-06-40, Левчук Яна Миколаївна (097) 755-44-88

 Сертифікати: українська мова та література; історія України або фізика; на вибір – географія або іноземна мова.

або

Сертифікати: українська мова та література; іноземна мова; на вибір – математика або географія.

 

ФАКУЛЬТЕТ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

 024 Хореографія:

  • Балетмейстер сучасної хореографії, артист балету, викладач

Консультують:

Бігус Ольга Олегівна (066) 762-39-83

Лук’яненко Катерина Аркадіївна (067) 397-40-31

  • Балетмейстер народної хореографії, артист балету, викладач

Консультують:

Гутник Ірина Миколаївна (067) 295-95-74

Король Анастасія Миколаївна  (066) 572-45-95

  • Балетмейстер бальної хореографії, артист балету, викладач

Консультують:

Горбатова Надія Олександрівна (050) 508-43-90

Кеба Мирослав Євгенович (067) 965-18-91

Сертифікати: українська мова та література; історія України або біологія; творчий конкурс.

 

ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ І КІБЕРБЕЗПЕКИ

 122 Комп’ютерні науки:

  • Фахівець з інформаційних технологій

Консультують: Чайковська Олена Антонівна (050) 444-44-54,

Толмач Марина Сергіївна (099) 605-52-22

Сертифікати: українська мова та література; математика;

на вибір – фізика або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа:

  • Інформаціолог-аналітик
  • Документознавець, менеджер органів державної влади та управління
  • Інтернет-маркетолог (SMM, SEO)
  • Менеджер кіберпростору
  • Менеджер бібліотечно-інформаційної діяльності

Консультують: Каракоз Олена Олександрівна (097) 260-75-17, Бездрабко Валентина Василівна (097) 445-51-56

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – математика або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

027 Музеєзнавство, пам’яткознавство:

  • Музеєзнавець, експерт-мистецтвознавець митної служби

Консультують: Березнюк Тетяна Олександрівна (066) 501-04-92, Ключко Юлія Миколаївна (068) 875-55-81

Сертифікати: українська мова та література; історія України;

на вибір – географія або іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

 

ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

 025 Музичне мистецтво:

  • Артист-вокаліст естрадного співу

Консультує: Попова Алла Борисівна (050) 207-37-73

  • Керівник народного хору, артист хору, викладач

Консультує: Скопцова Олена Михайлівна (067) 920-65-74

  • Керівник академічного хору,артист хору, викладач

Консультує: Кречко Наталія Михайлівна (067) 279-73-74

  • Керівник капели бандуристів, викладач

Консультує: Пістунова Тетяна Василівна (096) 391-28-91

  • Керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач

Консультує: Сінельнікова Валентина Володимирівна (098) 398-20-30

Сертифікати: українська мова та література; історія України або математика; творчий конкурс.

 

Підготовчі курси для вступників за творчими спеціальностями: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86, факс: (044) 285-85-27.

Правила прийому до КНУКіМ у 2020 році

 

Філіали:

Дніпровський

м. Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 9

Консультує: Сефіханова Катерина Анатоліївна

тел.: (056) 722-20-67

тел. моб.: (067) 743-80-32

 

Львівський

м. Львів, вул. Кушевича, 5

Консультують:

Лоїк Галина Богданівна

тел.: (0322) 52-51-95

тел. моб.: (097) 388-49-50

Дмитрук Віталій Іванович

тел. моб.: (096) 371-74-66

Сайт: lfknukim.info

 

Миколаївський

м. Миколаїв, вул. Декабристів, 17

Консультує:

Федотова Наталія Вікторівна

тел. моб.: (050) 318-67-70

тел.: (0512) 47-00-69; 47-11-40

 

До заяви в паперовій формі абітурієнту можуть знадобитися такі документи:

  • оригінал і копія документа про раніше здобуту освіту та додатка до нього;
  • оригінал і копія сертифікатів ЗНО;
  • оригінал і копія документа, що посвідчує особу;
  • 4 однакові кольорові фотокартки розміром 3×4 см;
  • для юнаків: оригінал військового квитка або приписного свідоцтва;
  • оригінали документів, що підтверджують право на участь в конкурсі, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами (при наявності).

Остаточний список всіх необхідних документів та форму подачі (оригінал або завірена копія) уточнюйте в приймальній комісії за тел.: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86.

Контакти