Телефони для абітурієнтів: (044) 285-44-03, 285-43-86

Приймальна комісія

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КНУКіМ ЧЕКАЄ НА ТАЛАНОВИТИХ ТА АМБІТНИХ АБІТУРІЄНТІВ!

НАША АДРЕСА: М. КИЇВ , ВУЛ. ЧИГОРІНА, 20

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: (044) 285-44-03, (044) 285-43-86.

ПИШІТЬ: abiturient_knukim@ukr.net

 

 

КНУКіМ запрошує абітурієнтів на підготовчі курси до творчого конкурсу

Обирай свій напрям та готуйся вже зараз!

 

021 АУДІОВІЗУАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИРОБНИЦТВО

 • Диктор та ведучий телепрограм, тележурналіст
 • Актор кіно
 • Режисер кіно і телебачення
 • Звукорежисер
 • Оператор кіно і телебачення
 • Фотохудожник-рекламіст

022 ДИЗАЙН

 • Дизайнер графік-рекламіст(DIGITAL, WEB-ДИЗАЙН)
 • Дизайнер середовища(дизайн інтер’єру, ландшафту, 3-D MAX)
 • Дизайнер одягу, взуття та аксесуарів

024 ХОРЕОГРАФІЯ

 • Балетмейстер сучасної хореографії
 • Балетмейстер народної хореографії
 • Балетмейстер бальної хореографії

025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО

 • Артист-вокаліст естрадного співу
 • Керівник народного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач -Керівник академічного хору, диригент, артист хору, соліст-вокаліст, викладач
 • Керівник капели бандуристів, артист оркестру/ансамблю/капели бандуристів, диригент, викладач
 • Керівник фольклорного ансамблю, артист ансамблю, викладач

026 СЦЕНІЧНЕ МИСТЕЦТВО

 • Актор театру і кіно
 • Режисер театру і кіно
 • Режисер естради та масових свят

 

Заняття  ЩОСУБОТИ  в ОНЛАЙН режимі.

Для отримання детальної інформації та запису на підготовчі курси звертатися за тел.: (044) 285-44-03, 285-43-86

ПОПЕРЕДНЄ ЗАРАХУВАННЯ НА ТВОРЧІ ТА БІЗНЕС СПЕЦІАЛЬНОСТІ ! РЕЄСТРУЙСЯ ! ВСТУП – 2022 !

 

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Такий досвід допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

ЗНО-2022: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

Опубліковано характеристики сертифікаційних робіткритерії оцінювання завдань відкритої форми та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також зазначено час, відведений на його виконання. Докладне ознайомлення з інформацією, поданою в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для виконання її завдань та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник / учасниця тестування знатиме, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

Нагадуємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року №1426, від 04 грудня 2019 року №1513.

Стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років».

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО КНУКіМ У 2021 РОЦІ

 

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ ОС «БАКАЛАВР»

ПРОГРАМА ТВОРЧОГО КОНКУРСУ 2021

 

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ НА ОС «МАГІСТР»

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРИЙМАЛЬНУ КОМІСІЮ

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС–УКРАЇНА»

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «КРИМ–УКРАЇНА»

Контакти
Ліцензія МОН України, наказ № 116-л від 02.06.2017 р.